Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon furcsa dolgokat erzek...

Nagyon furcsa dolgokat erzek van hogy egyszerebol elkezdek zokogni de semmi bajom sincs. Aztan van hogy nem birok magammal buliznak meg ilyenek. Mitol van ez, es mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!12 eves vagyok es nem tudom mostanaban olyan furcsa dolgok tortennek velem.Nagyon furcsa dolgokat erzek van hogy egyszerebol elkezdek zokogni de semmi bajom sincs.Aztan van hogy nem birok magammal buliznak meg ilyenek.Voltam mar nehanyszor a barba es azota meg vagyok bolondulva ha nem engednek.Ok nelkul vagyis hat nem ok nelkul csak minden csecsebecsen karomkodok.Utana megbanom de nem tudom olyan kontrollalni magam.Sokszor voltam a testverem es baratai tarsasagaban 18-21 evesek ,es csunyan beszelnek azota en is ugy beszelek nem tudom magam kontrollalni.Az a legrosszab amikor csak ugy sirok es no kedv egyszerebol.Mitol lehet ez?Tehetek ellen valamit?Koszi szepen a valaszokat!
2008. ápr. 25. 12:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia.

nem írtad,hogy fiú,vagy lány vagy.

Valószínü a hormonok változnak,éz csinál kedv,kede´ly ingadoza´st.Ez ellen sokat nem tudsz tenni.Mozogjál sokat,sportolj,olvass,legyél sokat friss levegön.Az mindíg segít.

a csúnyabeszédröl,pedig saját magadnak kell arra figyelni,hogy leszokj.próba´lj figyelni magadra mikor beszélsz,és ha kicsúszik,kérj elnéze´st.Beszélj lassabban,akkor tudsz rá figyelni.Tudom,hogy nehe´z,de én i´gy már leszoktam a súnya beszédröl.

2008. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lany vagyok es nagyon gyorsan beszelek valosaggal hadarok sokan nem ertik mit mondok akkor meg hogy beszeljek lassan?De amugy koszi:*
2008. ápr. 25. 12:29
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

Igen a hormonok teszik veled ezt a folyamatos kedelyingadozast. A 3 ev koruli gyerekek is ezt elik at valamilyen szinten ugy a dackorszak kornyeken.

12 eves vagy es barba jarsz?

Vannak baratnoid akikkel toltened inkabb az idod?

Mi a b.nommel ebben a korban naponta kifestettuk magunkat v. 5x. Persze nem a vilagnak csak magunknak a novereitol elcsort festekekkel - hu mennyiszer be is gyulladt a szemem....sportoltam, zeneorakra es enekorakra jartam stb....szoval igaza van az elottem szolonak valamit ki kellene talalnod, hogy levezesd ezeket a tombolo erzeseket. Tudom, hogy nem lehet konnyu emlekszem, nekem is voltak ilyenek. Egyik pillanatban a szivedre tudnad olelni a vilagot, a kovetkezoben meg nagyon szerencsetlenul erzed magad...

A batyad tarsasaga sem igazan neked valo lenne. Nem a csunya beszed miatt, hanem csak mert sem korban, sem erdeklodesi korben semmiben nem a te szinteden vannak es ezt nem rossz ertelemben irtam!!!!!

A csunya beszed ellen te magad tehetsz valamit. Pl. befogod a szadat es nem mondod. Talalj ki valami mas szot. Ami viccesen johet ki a szadon egyes helyzetekben, ami masok szemeben hat mit is mondjak nagyon egyedinek tunhet.

A nagyszeru az, hogy figyelsz magadra es felismerted, hogy valami nagyon nem stimmel Hogy rajottel a csunya beszed hat nem tul vonzo - fiuk szajabol is visszataszito egy fiatal lanyebol meg aztan kulonosen hanyinger!

Adtunk otleteket. A tobbi csak rajtad mulik. Remelem sikerul tulelni ezt az idoszakot es nem hagyod, hogy a kozepszeruseg magaba szippantson, mert NAGYSZERU vagy.

2008. ápr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem figyelj jobban a nyelvtanórákon, mert akkor talán ragad rád némi nyelvi igényesség. És nem csak a káromkodásra értem.
2008. ápr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen hogy valaszoltatok!
2008. máj. 8. 17:00
 6/6 anonim ***** válasza:

"Nagyon furcsa dolgokat erzek van hogy egyszerebol elkezdek zokogni de semmi bajom sincs. Aztan van hogy nem birok magammal buliznak meg ilyenek. Mitol van ez, es mit tegyek?

Sziasztok!12 eves vagyok es nem tudom mostanaban olyan furcsa dolgok tortennek velem.Nagyon furcsa dolgokat erzek van hogy egyszerebol elkezdek zokogni de semmi bajom sincs.Aztan van hogy nem birok magammal buliznak meg ilyenek.Voltam mar nehanyszor a barba es azota meg vagyok bolondulva ha nem engednek.Ok nelkul vagyis hat nem ok nelkul csak minden csecsebecsen karomkodok.Utana megbanom de nem tudom olyan kontrollalni magam.Sokszor voltam a testverem es baratai tarsasagaban 18-21 evesek ,es csunyan beszelnek azota en is ugy beszelek nem tudom magam kontrollalni.Az a legrosszab amikor csak ugy sirok es no kedv egyszerebol.Mitol lehet ez?Tehetek ellen valamit?Koszi szepen a valaszokat!"


Édes kislányom, vissza az óvodába!

Mi a frászt keresel 12 évesen bárokban? Mi az, hogy buliznak? Kik? Hol vannak a szüleid, vagy bárki, aki két hatalmas pofont lekeverjen?

Látom, nincsenek ékezeteid, mégsem értem, mi az az "egyszerebol".

2009. szept. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!