Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel mit tudnék kezdeni? Már...

Ezzel mit tudnék kezdeni? Már megőrülök lassan.

Figyelt kérdés
Mindig bebeszélem magamnak már hetek óta,hogy terhes vagyok,annak ellenére,hogy még szexuális kapcsolatom se volt,és több nőgyógyász is kivizsgált.De egyik se talált semmit.Szeretnék pszichiáterhez menni.Ez jó megoldás lenne?Voltatok már hasonló helyzetben?
2012. máj. 25. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Valóban jó ötlet a pszichiáter, avagy pszichológus felkeresése.
2012. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A gondolat teremtő ereje. Pszichiáter, vagy pszichológus. Simán tudod nem létező betegség, vagy állapot tüneteit produkálni pusztán mentális/idegi alapon. Ld pl pánikbetegség, ami nekem is van. Rendszeresen "szívrohamot" kapok... :(
2012. máj. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
viszont a jó hír, hogy ugyanezen az alapon meg is tudod gyógyítani magad :)
2012. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nagyon rossz ez az állapot,semmi máson nem jár az eszem,csak azon,hogy terhes vagyok
2012. máj. 25. 21:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Akkor gondolj arra, hogy gyakorlatilag ez lehetetlen, így tehát biztosan nem vagy terhes.
2012. máj. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tudat alatt rettegsz a terhességtől? Rossz tapasztalat (mások esetei)?
2012. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen,rettegek a terhességtől
2012. máj. 26. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:
ne rettegj, a világon a legszebb dolog. Mi is most várjuk az első babánkat a feleségemmel. Olyan neki odabent a pici, mint egy kis haver :)
2012. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
de én még nagyon fiatal vagyok
2012. máj. 26. 10:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy holnap ess teherbe :) Azt mondtam, hogy ne félj tőle. Egyébként pedig nem vagy terhes, tehát nincs min rágódnod. A terhesség nem betegség.
2012. máj. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!