Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Komplexusom van a magasságomtó...

Komplexusom van a magasságomtól! Hogyan győzzem le?

Figyelt kérdés
176 centis lány. Már olyan szinten zavar a magasságom, hogy a buszon, városban, mindenhol azt nézem, hogy melyik lány mekkora, és hasonlítgatom magam. Ha magassarkút veszek fel, nincs olyan nő, aki ugyanakkora lenne, mint én vagy magasabb.. nem érzem jól magam már sehol, a barátom mellett egy behemótnak érzem magam (csak 5 centivel magasabb), és teljesen rosszul vagyok a méreteimtől.. mindenki azt mondja, milyen szép modell testalkatom van (mellette nagyon vékony is vagyok), de ez egyszerűen kiborít. Pszichológushoz kéne járjak? Igazából szerintem a barátom miatt zavar a legjobban

2012. máj. 24. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
én ugyanekkora vagyok, 176. én szeretem, h ilyen magas vagyok, és nem tudom, te hol laksz, de én napi szinten találkozom kb ekkora lányokkal. engem egyszerűen csak a nadrág és felsővásárlás akaszt ki, mert az bizony nem egyszerű. én is csak 56 kiló vagyok, így vékony, de hosszra minden rövid. ami jó hosszra, az lóg rajtam. amúgy se legyen komplexusod, a 176 egyáltalán nem számít túl magasnak. sztem kicsit több az átlagnál, de nem kirívó
2012. máj. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ja, első vagyok. és az én barátom is csak 182. az előző meg 178 volt (na az zavart). a mostaninál viszont nem vagyok sokkal magasabb magassarkúban.
2012. máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem is 182 centi a barátom :) de már zavar egy kicsit, de most ha kisebb lennék akkor meg igen magas lenne...

Amúgy én meg 52 kilo vagyok, és rám is rövidek a ruhák, főleg a pulóverek, mert nagyon hosszú kezem van :\ és rengeteg ruhám van és minden rövid rám, borzalmas :D

2012. máj. 24. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
segít ha magasban vagy vegyél be 0.5 mg-s xanaxot. Ha tudod hogy olyan helyre mész ahol magasan leszel fél órával előtte vedd be. Nekem tériszonynál mindig beválik! egy sorstárs!! ;)
2012. máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy magas vagy és vékony, még nem vagy csúnya. Ha ez nem nyugtat meg, akkor fordulj pszichológushoz!
2012. máj. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!