Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tegyek? Mindjárt beleőrülök...

Mi tegyek? Mindjárt beleőrülök ebbe.

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy a sulinkban mindenki csak kockának hív mert jók a jegyeim és nem azért mert sokat gépezek.Elegem van hogy folyton mindenki csak lenéz és lekockáz.Ebbe én hamarosan beleőrülök.Segitsetek lécci hogy álljak bosszút vagy nyeljem le ezt.

13/F


2012. máj. 23. 14:04
 1/8 anonim válasza:
79%
Élj velük társasági életet, segíts nekik a tanulásban (vagyis oszd meg amit tudsz). Később úgyis fel fognak nézni rád, és te fogod kitölteni az adóbevallásukat :D
2012. máj. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én eddig tűrtem segitettem nekik de ma mikor jöttünk hazafele egyik haverom azt mondta nekem, hogy tégy valami zenét te h*lye kocka és én erre nagyon bedühödtem.
2012. máj. 23. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne lógj olyanokkal, akik gúnyolnak.
2012. máj. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jaj :D "segítsetek légyszi,hogy álljak bosszút(...)"

(helyesírásodon nem látszik,hogy "kocka" vagy)


nanananana.Álljunk csak meg egy percre.Oké,tanulsz,ezzel semmi baj nincs.De! Attól még lehetsz kedves/jófej velük,lehetnek barátaid,hogy jók a jegyeid.Nem gondolsz arra,hogy talán benned (is) van a hiba?Úgy értem,összefüggés nincs a kettő között,ugyanúgy lehtnek/nének barátaid.Nyiss feléjük,és ha bántanak,vágj vissza,például azzal,hogy az életeddel legalább tudsz kezdeni valamit a jövőben,és nem a mekiben fogod a shake-eket kiadogatni.

2012. máj. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért foglalkozol velük? Engedd ela füled mellett a beszólásokat. Tudom mondani könnyebb de ha odafigyelsz rájuk vagy látják hogy törődsza beszólásaikkal annál jobban fogják csinálni mert élvezik. Sajnos ezek agresszív balekok, de csak azért csinálják mert sz@r az életük....
2012. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen mindenkinek a választ!Nagyon sokat segítettetek rajtam mostmár jobban is érzem magam. :)

De azért megy mindenkinek a zöld kezecske.

2012. máj. 23. 15:42
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, voltam mint te.

Elkezdtek csúfolni, főleg egy valaki aki főkolompos volt.

Nekem ez nagyon rosszul esett, de tűrtem. Aztán egyszer nem bírtam tovább és megígértem neki hogy suli után szájon vágom csúnyán.Csak rá akartam ijeszteni.

Erre szólt a tanárnak hogy mit mondtam. Na, akkor tudtam hogy tényleg megkapja.

Többé nem szólt be senki, sőt, átrendeződtek a viszonyok (nem e miatt)és én benne voltam a klikkben, ő meg nem.

2012. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem pont ugyanez a helyzetem, de hasonlo. Nekem folyton azt momdtak a baratnoim mekkora ribi vagyok csak azert mert tetszettem altalaban a fiuknak ok pedig nem es irigyek voltak. Semmi okuk nem volt azt mondani hogy ribi vagyok, 2 baratom volt eddig es nem kavartam senkivel csak ugy es meg szuz vagyok, szoval tenyleg nem tudom ebben mi a ribis.

Szoval elhataroztam hogy nekem nincs szuksegem arra hogy folyton olyanokert bantsanak amit nem kovettem el, es uj barati tarsasag utan neztem. Faktos vagy idegennyelves csoportban nem ugyanazok az osztalytarsaid vannak, akik szekalnanak nem? :)vagy barmilyen egyeb oran (most esett le hogy 13 evesen talan nem jarsz faktra xd) szoval nezz korul hol lenne lehetoseg uj embereket megismerni :)es nagyon fontos hogy tudd hogy ertekes ember vagy, es nem az a feladatod, hogy a csicskajuk legyel, mert en sokszor viselkedtem igy nem tudatosan, hogy probaltam alkalmazkodni es megfelelni, pedig az ilyen embereknek nem szabad mert semmi sem eleg nekik es ugy is piszkalni fognak.

De bosszut allni sem kell mert visszabosszuljak es ok tobben vannak... Barmrnnyire is jogos lenne a bosszu szerintem hagyd.

A lenyeg hogy legyel magabiztos es csak azoknak az embereknek a velemenyet vedd figyelembe akik szami­tanak. Szerintem ezek a gyokerek akik azt sem tudjak mit jelent a kocka kifejezes nem erdemesek ra hogy izgasson a velemenyuk

17\l

2015. dec. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!