Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a baja annak, aki folyton...

Mi a baja annak, aki folyton zenét hallgat, még éjjel is azon alszik (diszkó, meg tüc-tüc)?

Figyelt kérdés

2012. máj. 20. 07:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
gondolom fülesen hallgatja...
2012. máj. 24. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
valóban nincs tekintettel senkire, csak puffog és káromkodik, ha szól az ember. tegnap is egész délután ment az a szar, leszűrődtek a hangok, és este újra kezdte elalváskor. ráadásul már reggel, háromnegyed 5-től újra ment. tuti, hogy antiszociális, mert csak a saját kis köre érdekli, haverok, meg anyja, és senki más, mindenki hülye szerinte, és le van szarva a részéről.
2012. máj. 24. 10:32
 13/18 feketepeter ***** válasza:

Gondolom, hogy már szóltatok neki, hogy éjszaka zavaró ezt hallgatni. Éjfélkor sétálj fel és nyomd le a biztosítékát (ha a folyosón van).


Szerintem hamar rájön majd, hogy drága dolog másokat idegesíteni (megromlanak a cuccok a hűtőben).

2012. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
már gondoltam rá... amilyen hülyék meglepődnének. sose értik mi miért baj, vagy nem való egy tömbházba. azt hiszik, ha becsukják az ajtót, akármit csinálhatnak. gumiszoba kéne nekik
2012. máj. 26. 20:24
 15/18 anonim ***** válasza:
nálam is folyamatosan megy, de nem azért mert bármi bajom lenne, csak azért mert egyszerűen szeretem. Mondjuk nálam Nightwish Epica stb..megy de nem vagyok ilyen acélbakancsos rocker, teljesen átlagos vagyok csak ilyet hallgatok. Jó éjszakára már nem, de ha valakinél egész nap szól a zene, nem gáz.
2012. máj. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 masni1 ***** válasza:

Lehet, hogy ezzel a zenével szeretné elszigetelni magát a világtól. Nem akar szembenézni esetleg a megváltozott helyzettel. Legjobban egy pszichológus tudna segíteni rajta.

Én nagyon sajnálom. Segíteni kéne rajta, nem pedig hibát keresni benne!!

2012. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
egy pszichológus valóban nem ártana neki
2012. jún. 7. 14:57
 18/18 anonim ***** válasza:

2.


Le is pontoztalak a kur.vaanyádat

2012. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!