Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hangulatjavító gyógysze...

Milyen hangulatjavító gyógyszerek vannak?

Figyelt kérdés
Már elég régen depressziós vagyok és a vény nélkül kapható "csodaszerek" semmit sem segítettek, szedtem már mindent a ginzengtől kezdve a ginkó bilobáig. Az orvos írt fel antidepresszánst, de attól meg meghülyülök. Iratni kell mást. Az érdekelne, hogy milyen hangulatjavítók léteznek depresszióra vagy egyáltalán.
2012. máj. 14. 19:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Fogadok, hogy Te hirdetni akarsz valamit.
2012. máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Pedighidd el minden megvolt, ami vény nélkül kapható, MINDEN.
2012. máj. 14. 22:39
 13/18 anonim válasza:
39%
Ha a "csodát"keresed azt nem a "szerekben" találod,hanem önmagadban.Csak fedezd fel és merj segítséget kérni másoktól.Nekem a ram gyógymód hozta el a megoldást.Keres Te is egyet mielőtt a gyógyszerek veszik át az irányítást feletted.
2012. máj. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem menj vissza ahhoz a dokihoz, aki felírta a hangulatjavítót és mondd meg neki, hogy nem jó. Ő azért van, hogy eldöntse mi kell, attól függően mennyire súlyos a depresszió. Te is írtad: "Iratni kell mást".

Ha minden recept nélküli hatástalan, akkor jöhet a komolyabb gyógyszer és az már nem a "földi halandók" hatásköre, nem is kívánságműsor.

Esetleg nem csak szerekben kellene bízni, hanem megkeresni az okát és változtatni.

kalium phosphoricum is megvolt amúgy?

2012. máj. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
59%

Nah akk sorolom:

-Pálinka (Nem bolti szar, hanem a Pistabácsijé)

-Bor (Úgyszint)

-Sör (Najó abból ok a bolti)

-Pacal

-Kúrvanagy kefélések

Ha ezek sem segítenek akkor sajnos alkalmatlan vagy az életre bocs..

2012. máj. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

En inkabb azt javasom menj a gyogyszertarba es kerj erre kifejlesztett teat. tapasztalatbol mondom mert ha raszoksz a gyogyszerere akkor ongylkos keszteteseid lesznek. ami olyan mint egy drogos leszoktatasa.

tapasztalatbol mondom.

2012. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
A helyzet korántsem annyira rossz, mint ahogy az előző írja. Viszont antipszichotikumot csak szakorvos adhat. Ebbe nincs apelláta. Itt még csak tippet sem kapsz rá.
2012. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Meditáció.


Rájönni, hogy az elméd nem te vagy. Az elme csupán egy eszköz, amelyet vagy te irányítasz vagy az irányít téged.

2012. máj. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!