Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzékelem másként az időt?

Miért érzékelem másként az időt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a problémám az lenne, hogy 2 hete teljesen másképp érzékelem az időt, mint az előtt. De végülis felesleges volt 2 hetet írnom, mert nem tűnik olyan 2 hétnek, mint az ezt megelőző 2 hetes időtávlatok tűntek.

Kicsit úgy tűnik, mintha egy állat lennék, aki furamód öntudatos és nagyon is irányítja maga körül az eseményeket, de mintha mégsem én lennék az az "én". Az életmódomban annyi változás történt, hogy sokkal kezdeményezőbb lettem minden ember felé. Nem drogozom és nem is ittam ez idő alatt.

18/F



2012. ápr. 29. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Neharagudj ... most ezt nem értem. Akkor mi is a gond tulajdonképpen? Állatként viselkedsz vagy most lassabbnak vagy gyorsabbnak érzékeled az időt vagy mivan most? Nem értelek.
2012. ápr. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az, hogy minden történés egybefolyik, de mégis millió év választja el őket..
2012. ápr. 29. 17:02
 3/5 anonim ***** válasza:
2 hete nem drogoztál, és nem ittál. Én meg sohasem. Nem is érzek ilyen marhaságot, amit leírsz.
2012. ápr. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Nem drogozom és nem is ittam ez idő alatt. "


Ezt írtam, nem azt, hogy 2 hete nem drogozom, hanem, hogy NEM drogozom abszolút...

2012. ápr. 29. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:
maybe derealizáció kezdete? de nem akarlak ijesztgetni... csak egy tipp
2012. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!