Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? Mit kellene...

Mi történik velem? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon rosszul érzem magam. Teljesen rondának érzem magam pedig sokan mondják,hogy szép vagyok és jó alakom van de én csak azt látom,hogy dagadt vagyok és csúnya. Senkinek se kellek, egy fiúnak se. Mindig látom,hogy a barátnőimnek van barátja én meg még csak senkinek nem is kellek. Nem tetszek senkinek. Próbálok fogyókúrázni de kb fél év alatt csak 7 kg-ot sikerült leadnom és egyszerűen nem sikerül.Pedig nagyon próbálkozok. Gondolkoztam már rajta,hogy nem eszek semmit de nem bírom ki,hogy ne egyek. Ettem ma egy csomót és az jutott eszembe,hogy így soha nem fogok lefogyni,kimentem a wc-re és megpróbáltam magam meghánytatni de nem sikerült mert közbe hazajött anyukám,ezután még rosszabbul lettem mert az is eszembe jutott,hogy olyan szerencsétlen vagyok,hogy még hányni se tudok.Rendszeresen sírógörcsöt kapok attól,ahogy kinézek.
2012. ápr. 25. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok Neked kielégítő tanáccsal szolgálni. Az a barátnő akinek van fiúja, nem foglalkozik a te lelki bajoddal. A félév alatt leadott 7 kg fantasztikus. Én három kilót adtam le egy hónap alatt, aztán még kettőt.Jó nem most volt, de nagyon büszke voltam magamra. Legyél te is büszke. Szép vagy okos vagy, öltözz ahogy akarsz, és ne sírj, mert a könny csak víz, és ne butáskodj azzal a hányással
2012. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az étkezési zavar az nem butáskodás vagy valami tinióbort. Kökemény mentális probléma. Sokkal több köze van az ember belső önértékeléséhez mint hogy ténylegesen hogy néz ki.


Neked egy önbizalom építésre lenne szükséged. Valamint szakember segítségére vagy egy kiadós baráti beszélgetésre.

2012. ápr. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Próbálok fogyókúrázni de kb fél év alatt csak 7 kg-ot sikerült leadnom és egyszerűen nem sikerül."


És most hány kiló vagy? 34? Fordulj sürgősen orvoshoz.

2012. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!