Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mondanatok igazan hatasos...

Mondanatok igazan hatasos agyserkentot foleg tanulashoz?

Figyelt kérdés

Nezegettem ,hogy mi lenne a legjobb de nem tudok dulore jutni.Olvastam ,h a lecitin,omega-3 ,magnezium... jot tesznek.Nincs ojan termek ami direkt ijen es hasonlo osszetevokbol all ?

Tapasztalatok esetleg...

Azt se szertnem ,hogy tulporgessem az agyam es karos mellekhatasok legyenek kesobb...



2012. ápr. 15. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:

szőlőcukor, csoki, tengeri hal (abban van omega-3 zsírsav), magnézium (Magne B6 pl.), vas (pl. hús, spenót, cékla, piros gyümölcsök)

Tabletta, ilyesmi nem kell, egyél ilyeneket, amiket írtam, annak nem lesznek mellékhatásai, és még egészséges is.

2012. ápr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem az energiaital jött be annó, de ésszel kell inni, tehát mindig annyit igyál hogy legyél egy középszinten és tanulj mellé folyamatosan, de figyelj nehogy túlpörgesd vele magad
2012. ápr. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az energiaitalról nagyon lebeszéllek... bárki bármit is mond, nagyon káros, kicsinálja a szívedet, túlpörget, szóval egy csomó káros mellékhatása van. Kis mennyiségben is.
2012. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!