Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt pszichológus aki...

Van itt pszichológus aki beszélgetne velem? Ha lehet inkább nők válaszoljanak.21/F

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 21:42
1 2
 11/17 anonim válasza:
tedd azt jot tesz...
2012. márc. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Tenném, de még nincs kivel.

Egy ember ajánlottam fel hogy írjak neki, de róla nem tudok semmit.

2012. márc. 23. 23:57
 13/17 anonim válasza:
ertem
2012. márc. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy képzett, praktizáló pszichológus nem fog jókedvében beszélgetni veled.

Pénz beszél..

2012. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"Tenném, de még nincs kivel.

Egy ember ajánlottam fel hogy írjak neki, de róla nem tudok semmit."


Én elég nagy ellentmondást érzek a szavaidban. Ez nem egy olyan oldal, ahol bárkiről is tudsz valamit. Kéred a segítséget, aztán visszautasítod? Ez tipikus negatív, önsajnáló viselkedés, az ilyen embereknek meg sajnos nem sokan keresik a társaságát. Ez egy ördögi kör, amiből valakinek ki kell hogy húzzon. 21 évesen életed fénykorát kellene élned, legalábbis a legeseménydúsabb részét, nem otthon őrlődni a problémáidon. Írtad hogy tudod hogyan működik az elme, azért kellene pszichológus, akkor azt is tudhatod, hogy egy ilyen lelki állapot mennyire megváltoztatja a gondolkodásodat. Mindenképpen szükséged van külső segítségre, de fontos hogy te is tegyél a "gyógyulásod" érdekében! A szavaidból azt veszem ki, hogy minden próbálkozásodat egyből feladod mert nem bírod a változásokat, pedig a mostani állapotodhoz képest szinte minden változás pozitív lenne.


Remélem nem vetted sértésnek a szavaimat. Őszintén sajnállak és remélem, hamarosan erőt veszel magadon, és kijössz ebből az állapotból! Írj nyugodtan a segítségre van szükséged.

2012. ápr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
A nem tudok semmit alatt azt értettem hogy nem írta hogy pszichológus-e. Egy kocsit is azért visz szerelőhöz az ember mert az ért hozzá.
2012. ápr. 7. 00:52
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát ha reálisan nézed a dolgokat, nem sok esély van arra hogy ide fog írni egy pszichológus. Ha mégis, akkor valószínűleg az elérhetőségét írja le neked hogy mehess hozzá több ezres óradíjért.
2012. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!