Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális dolog az, hogy soha...

Normális dolog az, hogy soha nem bírok elaludni? Lent bővebben.

Figyelt kérdés
Soha nem bírok elaludni pedig álmos vagyok .. Mitől lehet ,hogy mégse bírok?
2009. jún. 5. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nem tud kikapcsolni az agyad.

igyál nyugtató teát, lehet könnyebben fog menni

2009. jún. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó ötlet kipróbálom!:)
2009. jún. 5. 15:16
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
azért valahogy csak siekrülhet elaludni, kétlem hogy 10-20 éve ébren lennél..:) Vicceltem. Egyébként valószínűleg nem vagy elég fáradt. Én ha sokat tanulok, vagy edzek, utána úgy alszom mint a tej.
2009. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia,

sajnos én is ebben a cipőben járok. Hiába fekszem le már este 8kor, kb fél 11 vagy éjfél mire elalszom. Reggel pedig fél 4kor kelek, szóval nem tudom magam rendesen kipihenni. Nagyon rossz dolog ez. :(

Milyen nyugtató tea az, amit irtál? Emlékszel a nevére? - (bocsi, ha konkrétan nem is válaszoltam a kérdésedre)

2009. jún. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
én azon gondolkodtam ,hogy sokat kéne mozogni és akkor elfáradok,mert az van ,hogy álmos vagyok de fáradt nem és megölnek szó szerint a gondolataim..:(
2009. jún. 5. 15:56
 6/16 anonim ***** válasza:
Én amikor úgy voltam, hogy csak szellemileg volt időm elfáradni, de fizikailag nem, akkor tapasztaltam ugyanezt, hogy nem tudok elaludni, "kattog az agyam". A fizikai fáradtság jót tesz az alvásnak, az biztos. Amíg nem volt időm és kedvem mozogni, mert mire hazaértem, hullafáradt voltam, ideiglenesen kipróbáltam egy növényi készítményt. A gyógynövényboltban vettem, a nevének egy részére emlékszem: Nervenpflege. Csomó gyógybigyó van benne, de ezt csak rövid ideig szabad használni az útmutatója szerint. Próbálj mozogni, ha fizikailag is elfáradsz, majd jót alszol esténként. Egyébként az sem jó, ha túl korán lefekszel, és csak forgolódsz az ágyban. Csak még jobban felhúzod magad, hogy miért nem alszol.
2009. jún. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
AZ BEFOLYÁSOLHATJA HOGY SOKAT IDEGESKEDEM?? hoopsz nem kapcsoltam ki a caps lockot
2009. jún. 5. 16:35
 8/16 anonim ***** válasza:
16:18 vagyok. Igen, az idegeskedés is gátolja, hogy el tudj aludni. Főleg, ha ehhez még hozzá jön, hogy csak forgolódsz az ágyban, és ezen is idegeskedsz. Nyugtató hatású teát, illóolajat, tusfürdőt, mézes tejet lefekvés előtt (esetleg olyan tablettát, amiről írtam) nyugodtan próbálj ki, ártani nem fognak. És persze amit te is írtál, a mozgás nagyon jó! Lehet, utána nem is kéne praktikákhoz folyamodnod! :)
2009. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
na most kipróbálom :D
2009. jún. 5. 17:30
 10/16 anonim ***** válasza:
én sem tudok sokáig elaludni, ált. lefekszem és 2-3 óra mire elalszom, már hozzászoktam:)
2009. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!