Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért izgat fel az erőszak?

Miért izgat fel az erőszak?

Figyelt kérdés

Egy ideje megakartam ezt kérdezni csak nem tudtam hol de most itt úgy gondolom feltehetem ezt a kérdést. Szóval miért van az, hogyha erőszakos dolog történik vagy filmbe látom, akármi akkor az felizgat, jó érzéssel tölt el? Néha meg is vágom kicsit magam és az is felizgat kicsit. Eléggé hirtelen haragú vagyok és agresszív is mások szerint, és szerintük el kéne mennem pszichológushoz, de én nem hiszem hogy szükségeltetik. Mit kéne tennem, mi okozza ezt?

17/F


2009. jún. 3. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

te vagy a következő hannibal lecter..

Viccet félretéve: ha már mások szeirnt is aberrált vagy,kezeltesd magad mielőtt kinyirsz valakit.

2009. jún. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Engem is felizgat:DA vér,a verekedés ltáványa,kés iylesmiK:D:D

De én szeretem ezt belevinni az életbe is(lightosan):Dcsak sajnos nehéz olyan NORMÁLIS pasit találni aki izomból a falhoz vágna és letépné rólam a ruhát:Dpedig...ááááhh:DAz ERŐ,érezni hgoy a másikból árad....meseszép:)

2009. jún. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nehéz ilyen csajt is találni :)
2009. jún. 3. 20:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag sok nő fantáziál arról, hogy megerőszakolják.
2009. jún. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
igen mert olyankor a nő érzi hogy a Férfi hatalmas,fölötte áll és ő csupán gyenge porszem a Férfihoz képest. És nem mellékesen a Férfi emgvédi a Nőt:D.én a fitnesz-testépítés szakmában mozgok is ez a szakma tele van nagydarab fickókkal:Dnahát belőlük árad az Erőő(persze csak ha a fellépésük is olyan...)../2.válaszadó votlam/
2009. jún. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

engem is felizgatnak az ilyen jelenetek, nem vagy egyedül.:D

pl amikor a férfi a falhoz taszítja a gyenge nőt, és kicsit kínozza,,


16/L

2009. jún. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!