Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Trikofília. Haj iránti vonzódá...

Trikofília. Haj iránti vonzódás, izgat a haj?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki hasonló helyzetben van vagy ismersz ilyesvalakit? Mik a pontos tünetei ennek a fíliának? Szívesen vennék némi eszmecserét azzal, aki hasonló/ugyanebben a fíliában szenved! hajfetis(kukac)freemail(pont)hu-ra írjon az, aki itt nem akarja megosztani a tapasztalatait! Engem szexuálisan izgalomba hoz a szép haj, nagyjából így tudnám megfogalmazni tömören. Ki lehet "gyógyulni" ebből?

2010. jún. 13. 19:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Sehogy... Én egészen kicsi kortól kezdve vonzódtam a női lábak, és a latex vagy szorosan simuló ruhákhoz. Természetesen én nem hordanám vagy ilyesmi, de a csajokon szivesen elviselném minden pillanatban, egyébkébt nem lételemem, de nagyon felizgat. :D
2010. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem betegség. Hosszú hajú férfitól én is kifekszem. :) (rövid hajú lány vagyok, még mielőtt olyanokat feltételeznétek... :D)
2010. jún. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
87%
Volt egy barátom, ő is a hajamra izgult. Szerette volna ha megnövesztem még hosszabbra. Imádta simogatni, tekergetni, gyodálni. Nem voltunk annyit együtt hogy megnővesszem rendesen, de egyáltalán nem volt zavaró, nem emiatt lett vége. Nem kell ebből kinőni, csak keress egy szép hosszú hajú lányt, és szeresd őt.
2010. jún. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell ebből kigyógyulni, ez nem betegség! A párom is imádja a hajamat( derékig érő sötétbarna) , szereti fésülni, simogatni , szex közben picit húzni... nem hinném, hogy ez fétis nála, de gyakran mondogatja, hogy előttem nem volt ilyen szép hajú párja, és hogy ez mennyire jó, és szexis... szóval imádja, és nincs ezzel baj :)
2010. jún. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
írtam e-mailt, nézz majd rá
2010. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
én is ilyen vagyok imádom,begerjedek tőle szertek vele mindent,belebújni ,imádom,ha cirógatnak vele,különösen,ha a végén gyönyörrel bele is élvezhetek...
2011. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 pókhalálebédfagyi ***** válasza:
40%
akkor kóros, ha másképpen nem tudsz felizgulni, ez az egyetle stimuláló tényező
2012. jan. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
imádom ha egy pasinak vállig érő haja van. :) igen, annyira. :D
2013. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is ebben szenvedek és nem tudom kiélni (én a felnyírt hajra izgulok

)

2021. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Türelem megtalálod a párod aki ugyanígy érez vele lesz majd igazán jó.Én is megtaláltam Aki normális keretek között kapható az ilyen jellegű dolgokra. 26 éve vagyunk együtt...
2021. okt. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!