Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki felvágja az erét,...

Valaki felvágja az erét, mennyi idő még elvérzik?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hol és hogyan. Leggyakrabban nem sikerül ez a procedúra. Jobban jársz ha inkább elmész egy trápiára önszántadból.
2012. febr. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Ha jó helyen vágja fel (nyak) 30-90 másodperc alatt elfolyik a fele vérmennyiség és eszméletvesztés lép fel. Innen egyenes az út a pokolba...
2012. febr. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

Egy két perc ha tudod, hogy hol és hogyan kell vágni. Ha csuklón keresztben akarod elvágni azzal kb. annyit érsz el, hogy mehetsz a kézsebészetre, majd a pszichiátriára, mert a felületes vénáidból, amit elnyiszálsz elég nehezen fogsz elvérezni.

Az artériákat kell elvágni, lehetőleg hosszában, de ezek egy két kivételtől eltekintve mélyen futnak. És nem a nyaki artéria carotis externa elnyiszálása a leggyorsabb, továbbá meglepő módon azt is el lehet cseszni.

2012. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

NAgyon jó, még tanácsokat is adnak a kedves válaszolók

aki ilyenre készül , ne tegye, mert nem tudja h fog e még létezni akárhogyan is vagy nem fog létezni. ÉS ha racionáliska vagyunk , akkor elhisszük, hogy halál nincs semmi, kb mint ha aludnánk de sosem kelünk fel mert egyyszerűen nemlétezünk. Ennnél már jobb az élet. Én nem lennék öngyilkos, inkább lennék valami kéjgyilkos ha már itt tartok.

2012. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi voltam:) de ez a kéjgyilkos megnevetettet:D
2012. febr. 12. 21:51
 6/8 anonim ***** válasza:

"Ennnél már jobb az élet. Én nem lennék öngyilkos, inkább lennék valami kéjgyilkos ha már itt tartok."


Ezen vitatkozhatnánk. A semmi szerintem sokkal jobb, mint az állandó, magány, az üresség folytonos érzése, az állandó szomorúság. Szóval ha tudnám, hogy a halál után nincs semmi, akkor most kinyírnám magam, mert így ez az élet értelmetlen. Pechemre a reinkarnációban hiszek, szóval, ha kinyírom magam, akkor egy hasonló életet élnék újra hasonlóan sok szopással, és mindennél jobban utáltam gyereknek lenni.


Amúgy nem adtam tanácsot a kérdezőnek, csak azt írtam le, hogy hogyan ne haljon lassú és fájdalmas halált, vagy hogyan ne nyomorítsa meg magát egy életre. Azt nem írtam le, hogy én hova döfném a kést. Azt írtam le, hogy hova nem!

2012. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ja..én is megtenném..pedig csaj vagyok..és van szerető családom...szval nem vagyok magányos....de vannak olyan dolgok amiken nem tudok túl jutni saját jellememből fakadóan, viszont mindig azt mondja anyu h lehetsék sokkal nyomorúságosabb helyzetben is, csak a lényem alapbol hajlik a mélabús dolgokra, na nem lényeg


azért nem merném emgtenni mert félnék hogy utána rosszabb lenne vagy mi lenne, és ott tényleg magányos lennék, ja meg nagyon nagy fájdalmat okoznék a szeretteimnek

2012. febr. 13. 01:07
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok új vagyok ezen az oldalon, szeretnék veletek megosztani, hogyha Isten nem szolt volna bele most ebben a percben már rég öngyilkos lennék, szóval nem találtam a zene dobozomat és kerestem, és ameddig kerestem, gondolkoztam hogy mennyi embernek okoznák fájdalmat, mert én nekem már 10 éve nincsenek szüleim, hanem én gyermekotthonban lakok, szeretnek engemet csak egy hülyeség miatt gondoltam egyet és megakartam ölni magamat, és most bele gondolok milyen fura..
2021. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!