Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki felvágja az ereit az...

Aki felvágja az ereit az fuldoklik?

Figyelt kérdés
-Úgy értem szó szerint fuldoklik, nem kap levegőt egy idő után, vagy csak "sejt szinten"? Vagy addigra már elájul az illető? Van olyan, hogy valaki ezt teszi és a halála pillanatáig eszméleténél van? ez amolyan fulladásos kínhalál lenne? - Na tudom hogy ezek nagyon hülye kérdések, de egyszerűen csak érdekel. Tudja valaki?
2011. dec. 11. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Elájul a vérveszteség miatt.
2011. dec. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem reg lattam egy filmet, ahol a lany felvagta az ereit. Nem tudom, hogy eszmeletlen volt e, de kohogott, mintha fuldokolna.

Talan valaki biztos tudja konkretra, vagy google.

2011. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kis ido kel ahhoz, hogy annyi vert veszitsen, hogy elajuljon. Nem tudom kerdezo mennyi idore az esemeny utan gondol, en kozvetlen utana, par percre.
2011. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
gugli nem ír semmit :( vannak orvos ismerőseim, de azok meg b*nak elmondani.
2011. dec. 11. 20:51
 5/9 A kérdező kommentje:
ja és én végig a folyamatra gondolok, az egészre.
2011. dec. 11. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Véradáson csak néhány decit vesznek, és gondosan figyelnek az emberre, mégis vannak, akik csaknem elájulnak.
2011. dec. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
A szervezet egyre fokozódó mértékben igyekezne kompenzálni a vérveszteséget. Komoly vérzés esetén a maradék keringő vértértogat elsősorban az agy, a szív és a mellékvese felé lenne irányítva, a többi szerv sokkal kevésbé részesülne belőle (ezt hívják szaknyelven a keringés centralizációjának). Az illető fázna (hiszen a végtagjaiban, bőrében, izmaiban egyre kevesebb vér keringene, hogy a létfontosságú szerveknek még jusson), igen gyengének érezné magát, és valóban lehetne komoly fulladásérzése is. Ezt követően veszítené el az eszméletét (viszonylag későn, főleg ha fiatal az illető). Összességében rendkívül kellemetlen halálnem, senkinek sem kívánom. Remélem nem akarsz valami hülyeséget csinálni, és valóban csak kíváncsiságból érdekel.
2011. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Az egyik lány osztálytársam a csukláján vágta fel az ereit, látszott a 2 egyenes csík, amit késsel vágott. Aztmondta hogy nagyon szomorú volt, és nem érezte a lelki fájdalmát, amikor vágta, és látta h folyik a vére. o.O nem is tudom hogy képesek ilyenre az emberek, és főleg ez a lány 14 éves! Nem mondta h különösebb baja lett volna, de nem tornázott, mert ha megerőlteti elpattan az ér.

Brrrrrrrr

2011. dec. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

21:01 Köszi! Elrettentően hangzik :P


Utsó, sztem ő nem "fel akarta vágni" - az hogy valaki falcol más kategória, nem feltétlenül függ össze az öngyilkossággal.

2011. dec. 13. 11:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!