Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A Szájsebész az miket csinál...

A Szájsebész az miket csinál a fogammal? Felvágja?

Figyelt kérdés

Volt egy kisebb balesetem biciklivel és hát ugy estem,hogy letörött az első kettő fogambol egy kicsi,de a FELE NEM TÖRÖTT LE!!!

és hát az egyiket Gyökérkezelték ami csak annyit láttam,hogy tűket szurkál az Inyembe de nem fájt mer kaptam érzéstelenítőt,de azt se éreztem!

a Szájsebész az felvágja az inyem??? :S

fáj az nagyon???

thx


2010. febr. 1. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

a szájsebész sebészeti dolgokat csinál, ami kisebb műtét végülis. nem fáj semmi mert érzéstelenítenek. nekem a bölcsességfogamat szedték ki, azaz felvágták az ínyt, 3-4 nagyobb darabra szedték szét a fogat és úgy szedték ki, tehát nem húzták, hanem darabokban szedték ki. abszolút nem fájt semmi, csak azt éreztem, hogy matatnak a számban :)

hála istennek miután kiment az érzéstelenítő hatása akkor sem fájt semmi és nem is dagadt fel. :)

2010. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem kur_vára fájt ordítottam orrba szájba.
2010. febr. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi kommenteket!

De ha a gyökérkezelés nemfájt mikor ott bazz minimum 10 tüt belémrakott,de eggyáltalán nem fájt csak engem magába az egész dolog olyna,hogy betok tőle parázni!!!

a gondolat meg azok a fogászati cuccok rossul leszek tőle!!! :S

2010. febr. 1. 12:23
 4/5 anonim ***** válasza:
A szajsebesz elvileg nem szabad, hogy fajjon, mert az annyira brutal dolgokat csinal, amit mar a fogdoki nem. Ahhoz pedig kemenyen erzestelenitenek, sot, talan neha altatnak is (?)
2010. febr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
felőlem nyugodtan elaltahat legalább asse fogom tudni,hogy hol vagyok!! :D
2010. febr. 1. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!