Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akartam lenni,...

Öngyilkos akartam lenni, beszedtem egy csomó gyógyszert. Ezután lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Ez szombaton történt, ma kedd van, eddig csak szédültem meg hányingerem volt, meg rettentő fáradt vagyok. Meg fája a hasam néha. Az a nap totál kiesett az emlékezetemből. Ennyi idő elteltével még lehet valami bajom, vagy már nem? Xanax volt, meg még valami ilyen antidepi gyógyszer, elég sok.
2009. jún. 2. 14:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
95%
Milyen jo,hogy nem lett bajod...Nagyon kellemetlen lett volna ha a tulvilagon jossz ra`,h inkabb elned kellene(mar ha van tulvilag,vagy ilyesmi) :)
2009. jún. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Meglehetősen megfontolatlan és elhamarkodott volt a megtett lépésed.Mindenki előtt nyilvánvaló,hogy mint mindennek az életben ennek is oka volt, amit nem fejtettél ki.A lényeg az, hogy túl a veszélyeken amit szervezeted kénytelen volt elviselni(máj, vese,stb.)a legnagyobb jó amit tehetsz az, hogy szembenézel azzal a problémával ami ezt kiváltotta, akár szakember segítségével is,mert ameddig nem szünteted meg az az okot addig nem valószínű,hogy önmagadban biztonsággal tekinthetsz a jövő felé.
2009. jún. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt egyszer antidepi túladagolásom. Hát én azóta is annak a levét iszom. Pánikbeteg lettem és az idegrendszerem teljesen kimerült utána, mondhatni idegileg összeroppantam úgy 3 hónapra, és hadd ne soroljam az antidepi károsításait. Pedig ez már több, mint másfél éve történt! Milyen antidepit vettél be, és hány szemet belőle? Meg tudnád írni?! (Akár privátban!)
2009. jún. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Az utolsónak: Sajnos meg nem tudom mondania nevét, mert mint már írtam alig emlékszem valamire. Ami rémlik, hogy összeszedtem amit találtam, és az valahogy dereng, hogy valami csomó féle nyugtató, antidepi meg ilyesmi volt. Mire már jobban voltam, eltüntették a gyógyszeres dobozokat, szóval fogalmam sincs. A Xanax-ra emlékszem csak.

A többieknek köszi a válaszokat.

2009. jún. 10. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!