Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkos akartam lenni,...

Öngyilkos akartam lenni, beszedtem egy csomó gyógyszert. Ezután lesz valami bajom?

Figyelt kérdés
Ez szombaton történt, ma kedd van, eddig csak szédültem meg hányingerem volt, meg rettentő fáradt vagyok. Meg fája a hasam néha. Az a nap totál kiesett az emlékezetemből. Ennyi idő elteltével még lehet valami bajom, vagy már nem? Xanax volt, meg még valami ilyen antidepi gyógyszer, elég sok.
2009. jún. 2. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
A májadnak feladtad a leckét, de szerintem maradandó károsodást nem szenvedtél, és pár nap múlva minden tünet elmúlik. Ne csináld többet!
2009. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Alkoholt nem ittál mellé? Ha "csak" a gyógyszerek voltak, akkor az már szép lassan kiürült szombat óta, nem valószínű, hogy rosszabbul lennél. Nagy mennyiségű alkohollal együtt már veszélyesebb a dolog, ugyanis elvonási tünetek jelentkezhetnek akár több nap után is. Ebben az esetben a tünetek nem gyengülni, hanem erősödni szoktak, és előfordulhat, hogy a toxikológián kötsz ki.

Arról most nem írok, hogy ugyan miért is csináltál ilyen butaságot, azt majd úgyis megteszik mások helyettem.

2009. jún. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, igen, tudom nincs olyan ok, ami miatt ezt kellett. Nem ittam rá semmit. Akkor már nem lesz bajom valószínüleg.
2009. jún. 2. 14:33
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
De a májad károsodhatott még ha nem is nagymértékben. kicsit megsürgetted ezzel a későbbi életedben kialakulható májkárosodást. Gratula!
2009. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Azért a májkárosodás túlzás, ennyitől pár nap alatt helyreáll a májfunkció, nyugi. De ne ismételd meg többet!
2009. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem keress meg egy jó pszichológust, mert biztosan van oka annak, hogy ilyet tettél magaddal! Ehhez szakember kell, neked pedig jó lesz beszélgetni valakivel a problémáidról, hidd el!
2009. jún. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Pszichologust? Na persze, az enyém hülyébb volt mint én 2x voltam nàla, elég is volt! Jojo, kezdö volt, de akkor is, igy kiàllni a beteg elé! Na hagyjuk! Tényleg nagy baromsàgot csinàltàl :) de a tapasztalataibol tanul az ember, majd pàr év mulva rà jössz! Engem speciel a baràtaim huztak ki a trutyibol s mikor ràjöttem mennyire nagy fàjdalmat csalodàst okoztam nekik is meg a csalàdomnak is, legszivesebben "föbe löttem" volna magam! :)

Szoval ne légy hülye, gondold àt, mit miért teszel s hogy meg éri-e!? Ha gonolod irj emailt!

2009. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Ja a màjadnak semmi baja nem lesz, majd kiheveri, csak ne terheld le mostanàban több méreggel! Gyogyszer, pia stb. hanyagold egy ideig!
2009. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Én 3 hete vettem be gyógyszert alkohollal hasonló okokból ,bár én altatót. Szédülésen és hányingeren kívül semmi bajom nem lett, pedig legalább 100 pirulát bevettem, és még élek :D

Bár a Xanaxot nagyon nem javallt beszedni alkohollal, de elvileg még nagyobb adagban sem okoz halálos végkimenetelű vagy maradandó károsodást. De ha nagyon rosszul vagy, szerintem fordulj orvoshoz, vagy meny biztosra és vegyél be sok dobozt egyszerre...

2009. jún. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. A miérteket most nem részletezném. Az utolsónak mondom, hogy vettem én be eleget, nem csak Xanaxot, és azért érdeklődöm, mert el nem tudom képzelni, hogy ennyi gyógyszer nem ölt meg. Többet nem próbálkozom. Ezek szerint élnem kell.
2009. jún. 2. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!