Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Te gondoltál már öngyilkosságr...

Te gondoltál már öngyilkosságra? :/

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon sokszor. De rájöttem semmi értelme nem lenne meghalni. Az életben még sok jó történhet velem, ez rajtam múlik, lehet jó életem is akár, csak tennem kell érte. De ha meghalok akkor lehet hogy már semmi nem lesz utána, csak megszűnök létezni. De az is lehet hogy valami rosszabb jön utána. Ki tudja...
2012. febr. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem fél éve lettek gondjaim (derealizáció) ami miatt depressziós lettem. Azelőtt nem nagyon gondoltam rá , tényleg nem tartottam értelmesnek kb úgy mint az előző válaszoló. De ez alatt az idő alatt bizony olykor tényleg megfordult a fejemben. Hogy minek? Mert nincs semmi . Ami már érdekel. akkor meg miért vagyok én itt? ilyesmi. Céltalanság, üresség , félelem , reménytelenség - kb ezek váltották ki ezt nálam.Én tényleg nem figyelemfelkeltés céljából gondoltam. Na De komolyan. ha ilyesmin jár az eszed fordulj valakihez hogy sürgősen segítsen. Nem is gondolnád hogy a depressziót mi mindennel meg lehet szüntetni. Akár egyél citromot vagy ne aludj két napig. De szakembert javaslok. Ha meg nem depresszió miatt csinálod - mert ugyan mi más miatt tennéd , mert nem írtad hogy beteg lennél vagy ilyesmi - akkor szerintem figyelemre vágysz vagyis leggyakrabban ezt harsogják.
2012. febr. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag mindenki gondolt már rá, főleg 15-20 éves kora között, de ez nagyon ritkán komoly tervezés (főleg abban az életkorban).


Az öngyilkosság rendszerint nem átgondolt cselekmény, a döntés mellette olyan beszűkült tudatállapotban születik, ami átmeneti körülmények miatt alakult ki. Ahogy mondani szokták, "az öngyilkosság végleges megoldás átmeneti problémákra".


Öngyilkossági gondolatok esetén beszélj arra alkalmas családtaggal, baráttal, orvossal, hívj lelkisegély-szolgálatot.

2012. febr. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Holdfénylány válasza:
2012. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Helló


Nem is tudom hol kezdjem.Ott kezdem hogy egy jó állásom volt,családom autóm. Biztonsági igazgató voltam egy jól menő cégnél.Sorra kaptam el a tolvajokat időnként még a főnököket is.lehúztam 14 évet és nagyon sok fogásom volt.Milliók tüntek el, és a tulajdonosok nem tettek semmit.Aztán megfordult a világ rájöttek a tulajdonosok hogy ha én nem vagyok többet lehet lopni.Ezért kirúgtak.A tolvajok meg ma is még ott vannak. Elkezdtem állást keresni,De mindehol az volt az indok hogy öreg vagyok.Hát 47 évesen ténleg.A feleségem elhagyott mert nem tudtam neki már azt a szinvonalat biztosítani mint régen.A kocsimat is elvette a bank és még törlesztem a havi

törlesztőket. Sehol nem kapok állást járok interjúkra ,de semmi.

Az gondolom elég. Itt a vége.

2012. febr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szinte egész álló nap csak arra gondolok. Ha a családom már nem lesz, meg is teszem.
2012. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!