Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen te is sokszor gondoltál az öngyilkosságra egy lány miatt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 23:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

nem

18/l

2010. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 nielindi ***** válasza:
soha.
2010. szept. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
én így lányként egy fiú miatt foglalkoztam az öngyilkossággal. aztán egyszer leültem, hogy most átgondolom a dolgot. olyan rossz életem lenne, olyan kevés ember szeret? annyira nincs semmi, amiért érdemes élnem? és rájöttem, hogy tudat alatt csak neki akartam fájdalmat okozni. de ha már annyira nem érdeklem, és úgy megbántott, hogy ilyenfajta fájdalmat akarok neki okozni, akkor egyáltalán megérdemli, hogy csak miatta megöljem magam? gondold át te is rendesen. az emberre sokszor rátör a depresszió, és sok hullámvölgy van a kedvünkben... de minél rosszabbul érzi magát valaki, annál jobb lesz majd boldognak lenni.
2010. szept. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én még 18 évesen is. Első barátnőm lett volna, aztán kiderült, hogy mást szeret. Hát, nézegettem a vonat menetrendet, úgyis közel lakom a sínekhez. De aztán qrvagyorsan kivertem a fejemből, mondtam hogy ez faxság, emiatt eldobni az életem kár lenne. Most 19 vagyok, azóta nem volt senki, csak diszkóban kisebb kavarások. Pillanatnyilag sikertelenség övez, persze biztos rossz helyen próbálkozok. Majd lesz valakim, én ebben bízok...
2010. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
hagyd magad életben még pár hónapig és hamarosan történik valami nagyon jó veled és akkor gondolkodj el:ha akkor megölted vna magad akkor valószínűleg ez a hihetetlenül jó élmény dolog nem történt volna meg veled....hidd el rá fogsz jönni(akkor), hogy érdemes volt élni ....sokkal több minden vár még rád ebben a életben sokkal több jó dolog:D
2010. szept. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mikor egy csaj elutasít, elképzelem hogy most hirtelen jobb lenne a világ, hogyha egy Beretta tárat valaki a fejembe eresztene, de ez pár órán belül elmúlik, aztán jön a következő csaj.

Ez a fajta dolog hogy állandóan egy csajon lógsz és sírsz azoknak jó, akik szenvedni akarnak élvezet helyet az életben.


16/F

2010. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Gondolkodtam sokszor, de lány miatt még sosem.

21F

2010. szept. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nő miatt??? Ne legyél gyökér!
2010. szept. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

öngyilkosság? ... nem soha.

Menny ki az utcára és néz meg, hogy mennyi jó csaj van még... Gondolj az egészre úgy, mintha csak egy játék lenne.

Néha lehet, hogy "game over" lesz, de te akkor is újrakezdheted.

2010. szept. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

..Gondolj az egészre úgy, mintha csak egy játék lenne.

Néha lehet, hogy "game over" lesz, de te akkor is újrakezdheted...



Olyan mint egy idézeet (L)

2010. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!