Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen te is sokszor gondoltál az öngyilkosságra egy lány miatt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 23:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egy lány miatt sose. Az baromság, hogy más miatt legyen valaki öngyilkos.


(Én azért akarok meghalni mert szar az életem és öngyilkos csak azért nem leszek mert tudom, hogy fájna; ezért abban reménykedek, hogy elkapok valami halálos gyógyíthatatlan vírust, stb.)

2010. szept. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
meg lehet azt oldani fájdalom nélkül is de hatalmas baromság. gondolj bele lehet hogy valaki szerelmes beléd csak még nem mutatta meg magát...
2010. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Én még ugyan csak 14 vagyok, és még soha nem voltam szerelmes, remélem nem is leszek soha. Erre meg azt mondom, hogy egy pin@ vagy egy f@sz miatt ne oltsa ki az ember az életét. :)
2010. dec. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
én több évig szerelmes voltam egy lányba és úgy éreztem ő is szeretne valamit, de mindig jött egy-két machó srác és mi csak haverok voltunk. sosem mondtam el neki és ő sem, de tudtuk mind a ketten. volt, hogy azért nem mentem el a buliba, mert ő ott volt. mindig rá gondoltam, de amikor találkoztunk, egy hang nem jött ki a torkomon. sokáig szomorú voltam, aztán csak azért is elkezdtem csajozni jobbra-balra, eléggé bele is jöttem :)) szóval így szép lassan elfelejtettem. de ha ma meglátom, még mindig feldobban a szívem. tényleg szerelem első látásra volt. de szerencsére most ismerek valakit, akibe ugyanannyira szerelmes vagyok, ő a második nagy szerelmem és nagyon boldog vagyok. szóval, nem csak egy szerelem létezik az életben, úgyhogy ne legyél öngyilkos, annyi szép dolog van a világon. a szerelmemmel, amikor nem találkozunk, nagyon szar, mindig hiányzik, állandóan érzem a bőre illatát, szar, de nem érdemes az öngyilkosság. még sokminden vár Rád az életben! itt például a szilveszter, lehet, hogy megismersz egy új lányt, aki elfelejteti az egészet Veled. Szóval hajrá barátom!
2010. dec. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

még nem vagyok 16 de a legjobb barátom sokat segit az ilyenekben .

ilyenre soha ne gondolj ! ez hülyeség van egy csaj aztán szakit veled most őszintén sz@rd le ő döntött rosszul nem te ennyi. ha ez annyira nem megy akkor menny ki az udvarba (vagy a szabadba vagy leveőre mindegy) nyomj be valami nyugtató zenét (nekem a Bob Marley a kedvenc ''Don't worry be happy'' )aztán ha cigizel akkor gyujts rá lazulj el és 5 perc múlva már tényleg lesz@rod :) nekem mindig bejön habár ritkán szoktam használni ezt a modszert xD


15F

2010. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

én gondolkoztam rajta...

és meg is tettem, nem bántam meg.

2010. dec. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Igen, de nem gondoltam komolyan. eszembe jutott ahogy irom a búcsúlevelelemet, és magyarázkoni kezdek, egy ilyen butaság miatt.Gyávának és szánalmasnak éreztem magam.

Túl kell lépni.Ennyi.

2010. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 somebodysomewhere ***** válasza:
Nekem is eszembe jutott, és volt, amikor komolyan gondoltam, csak részben féltem a fájdalomtól, részben meg nem nem látnám annek az arcát, aki miatt tenném meg.
2010. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

volt egy lány akibe nagyon szerelmes voltam, de ő csak barátnak tekintett, aztán összejött egy pasival akit nagyon utáltam előtte is. ekkor úgy éreztem ezt nem fogom bírni érzelmileg tönkre megyek, megfordult a fejemben az öngyilkosság de azonnal elvetettem, mert a szeretteimnek okoznék ezzel fájdalmat, és vallásos is vagyok, nem dobom el az életemet. túlléptem rajta, 1-2 hét múlva tökéletesen éreztek magam és $zartam arra a $eggfejre is :D

az a csaj mellesleg egész végig tudta hogy szeretem és próbált játszani az érzelmeimmel amikor előttem turbékolt azzal a gyerekkel, de a képébe röhögtem amikor odajött hozzám és azóta nem mer rám nézni mert ez nagyon ciki volt egy olyan "r!bancnak" mint neki hogy egy fiú kinevette :D

(amúgy azt a gyereket azért utáltam, mert a hátam mögött folyton kibeszél és azt híreszteli hogy megvert, de mivel egy gazdag $eggfej nem verhetem meg mert a suliban minden tanár őt védi az utcán meg mindig "kisérőkkel" van, meg ezer haszonleső haverja van, és azzal fenyeget h beperel, amúgy egy csicska gyerek, szerintem a csaj is a pénzéért van vele :D)

nehogy öngyilkos legyél, hidd el nem éri meg és Isten szemében hatalmas vétek az ha eldobod magadtól azt amit ő adott neked és megtagadod a sorsod, és a szeretteidnek hatalmas fájdalmat fogsz okozni.

2012. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!