Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rivotril valóban nem egy...

A rivotril valóban nem egy antidepresszáns, tehát gyorsan hat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok depressziós, szeretek élni. Viszont az életem napi szinten feszültséget, idegbajt, negatív dolgokat(betegség) tartalmaz. Olyanokat amik ellen nem lehet tenni. Tudom...csak akarni kell és minden jó lesz, de ezt csak az mondja akinek arany élet jutott, és a helyemben Ő sem tudna mit tenni. Szóval aki hasonló dolog miatt szedi a rivotrilt vagy mást hogy érzi, mikor, mire, hogyan hat?

2012. jan. 29. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Eckhart tolle
2012. jan. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát...első válaszoló, Te pont nem az én emberem vagy. Őrülök ha neked elegendő a nyugodt, boldog élethez ennek az Eckhart Tolle-nak a "tanai".
2012. jan. 30. 00:40
 3/4 anonim ***** válasza:
elég gyorsan hat, úgy is lehetne mondani, hogy azonnal.
2012. jan. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
látatlanban mondom ugyan,de nálam idegbetegebb biztosan nemvagy.csak nézd meg a findhorn lelkigyakorlatát a belső csendről.szívből ajánlom,semmit sem veszítessz vele....a vegyszerekre is rászox,azt mégrosszabbul leszel....szép napot!
2012. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!