Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az idegkimerülésnek lehetnek...

Az idegkimerülésnek lehetnek ilyen tünetei?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, onnan gondolom, hogy idegkimerülése van, hogy keveset alszik, rengeteget szorong, morzsolgatja az ujjait, nagyon stresszes környezetben él.


És úgy vettem észre, hogy ez egyre rosszabbodik nála, nagy nehezen elmondta, hogy teljesen meg van lepve magán, mert olyan gondolatai vannak amit soha álmodni nem mert, az ő szavait idézve "olyan gondolataim vannak mint egy őrültnek".


Google-zgattam de nem nagyon találtam erre választ, hogy idegkimerülés okozhat valóban ilyet?


2012. jan. 25. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincsen olyan pszichiátriai/pszichológiai kórkép, hogy idegkimerülés. Depresszió vagy más kórképek okozhatják, forduljon orvoshoz, ha így érez.
2012. jan. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pszichiáter vizsgálatára lenne szüksége az ismerősödnek. Valószínűleg adnak neki valami gyógyszeres kezelést. Valamilyen szorongásos betegsége van.
2012. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!