Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek minek a tünetei?

Ezek minek a tünetei?

Figyelt kérdés
Lassan 2-3 hónapja nagyon igedes vagyok , feszült, és néha hányingerem van, nem érzek éhséget, de viszont föl vagyok puffadva nagyon. Mi lehet velem?:/
2011. dec. 8. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
idegesség, de amúgy tényleg ... rengeteg gondot okoz a stressz ... amúgy van más tüneted is? mi miatt vagy ideges? ha tudod, próbáld megszüntetni az idegességed forrását.
2011. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi hoz idegbe? vagy csak úgy magától van? milyen az életed? rohanással, stresszel hogy állsz? hangulatod az idegességen kívül milyen? erősen hullámzó, stabil semleges, mélyenfekvő? sztem ez rengeteg dolognak lehet tünete, de egyszerű stressznek, fáradtságnak, kipihentség hiányának is
2011. dec. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Most még nem lehet tünetnek nevezni. De ha nem változtatsz az életmódodon, akkor hamar tünet lesz. Amikor a szimpla idegesség, feszültség átcsap pánikba, akkor alapvetően 3 fajta tünetcsoportot produkál : emésztőrendszeri, szív és érrendszeri, légzőszervi. És ami a legjobb, ebből is egy kicsi, meg abból is. Ne várd meg, mert nagyon rossz. Ahogy a Hofi énekelte: "Lazítani, próbálj meg Lazítani", aztán minden mehet tovább...
2011. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy fiú miatt van :/ szakítottunk és azóta görcsben áll a hasam és ideges, feszült vagyok és ha a szüleim úgy szólnak hozzám akkor elkap a sírógörcs:/ mit csináljak hogy kicsit nyugodtabb legyek?
2011. dec. 9. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy fiú miatt sem éri meg idegeskedni :). Próbálj meg a barátaiddal lenni, vagy csak sétálgani egyedül, esetleg igyál citromfű teát, ez csökkenti az idegességet, és egyébként gyomorbántalmakra is jó, bár a te esetedben az idegesség okozza. De ha ennyire nem tudod túlteni magad rajta akkor esetleg keress fel egy pszichológust. Mi miatt szakitottatok? Melyik fél hibájából? Lehet, hogy lekéne ülnötök beszélgeni, és végleg lezárni a dolgot, vagyis, hogy benned letudódjon a dolog :). Remélem jobban leszel :).
2011. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen igyekszem :) de akkor tuti nem vagyok terhes?:/
2011. dec. 10. 22:50
 7/9 anonim ***** válasza:
terhes? o.O ... ezt így látatlanban nehéz lenne megállapítani, de ha viszel vizeletmintát a laborba megmondják, vagy akrár egy terhességi tesz is a segítségedre lehet :) ... így legalább ezt kizárhatnád
2011. dec. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hány éves is vagy?

Azt ugye tudod, mitől lesz a gyerek?

Ha nem védekeztetek, akkor bizony könnyen előfordulhat. Jobb erről megbizonyosodni...

2011. dec. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kérlek vigyázz a nyugtatókkal, a rászokás veszélye miatt nagy gondot okozhatnak, de aki szedi őket ezen nem igen idegeskedik. Próbáld ki a thai-chi-t, legyen egy hobbid, sétáltass kutyát, forgass önismereti könyveket, tekints befelé és mondd mély meggyőződéssel: - Szeretem önmagam. Ne nézz híreket, ne hagyd magad stresszelni. -TE VAGY AZ A PONT a világban amitől minden más dolog távolabb áll tőled, s a lelki békéd az egészséged része.:)
2011. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!