Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valami nincs rendben a barátnő...

Valami nincs rendben a barátnőmmel. Lehet valami betegsége?

Figyelt kérdés
Már egy ideje feltűnt, hogy furcsán viselkedik. Mindig volt benne valami más, de mostanában ezt jobban érzem rajta. Leginkább a hangulatváltozásai rémisztenek meg. Egyik percben azon van, hogy mindenki szeresse őt, már-már szorongva próbál közelebb kerülni az emberekhez, a másikban pedig eltaszít mindenkit magától. Egyszer nyugodt, rá 1-2 percre már olyan ideges tud lenni, hogy majd szét robban. Egyik nap semmi önbizalma, másik nap pedig szinte már nagyképű. Ha ketten vagyunk lent gyakran fura hangokat hall, lépteket, vagy más fajta zajokat, amiket jórészt én nem is hallok. Ha fényes nappal olyan helyen vagyunk, ahol rajtunk kívül egy ember van, például egy utcában, ahol velünk szemben jön egy férfi, akkor látom rajta, hogy fél valamitől. Este pedig soha nem megy sehova. Ha mégis, akkor szó szerint szorong, és ha meghallja, hogy valaki mögötte sétál, elkezd pánikolni, hogy "Mi van, ha meg akarnak támadni? Vagy mi van ha...". Egyik nap pedig elég fura dolog történt. Találkoztunk egy régi ismerősével, ha jól tudom anyukájának egy régi barátja volt. Megkérdezte, hogy "Minden rendben veled? Javult a helyzet?". Mire ő elég zavart lett és csak annyit válaszolt, hogy "Igen, de sietünk. Remélem nem haragszol.". Nem kérdeztem rá, mert elég idegesnek tűnt, de most akkor nem tudom, hogy mi van. Lehetséges, hogy valami betegsége van? Mert én ilyenről nem tudok. 10 éve a legjobb barátnőm, és nekem ilyesmiről nem szólt. Régebben viszont nem volt ennyire fura. Viszont, soha nem volt olyan, mint mások. Kicsit távolságtartó volt és olyan kirekesztettnek tűnt. De most viszont... Nagyon aggódom érte. Szóval szerintetek?
2012. jan. 21. 23:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én éted is aggódok, mert tönkre fogsz menni mellette. Több pszichikai problémája van.Ezt pedig kigyógyítani egy vagyonba és sok energiába belekerül.
2012. jan. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyengék az idegei. Ha ilyen rég ismered, nem valószínű hogy komoly idegrendszeri baja lenne. Azért nem ártana orvoshoz mennie.
2012. jan. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az eső válszoló nagyon remélem, hogy nem arra gondolt, amire gondolom, hogy gondolt...


Nagyon sajnálom a barátnődet, igen, lehet, hog valami betegsége van, lehet, hogy segítségre van szüksége. Próbálj vele óvatosan beszélgetni, biztosíts afelől, hogy emiatt nem ér semmivel kevesebbet, hogy te ugyanannyira szereted, és legfőképp, hogy emiatt nem tekintesz rá másként egyáltalán. Támogasd, és segíts neki te is. Remélem, hogy minél hamarabb jobban lesz.

2012. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!