Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megörültem vagy nem kéne...

Megörültem vagy nem kéne ennyire félnem?

Figyelt kérdés
Szóval eleve érzékenyebb vagyok mint a többiek. És vannak olyan pillanatok, amikor minden egyszerre a fejembe talál, vagy hogy több minden jön elő nagyon fura érzés. Anyukám is mikor egyszer kiakadt rám kérdezte, hogy az elmbetegek közt akarok kikotni. Tényleg félek, és rosszul esik bármilyen ilyesmi célzás.

2012. jan. 15. 19:12
 1/3 anonim válasza:
lehet pánikbeteg vagy.nem te lennél az első.ettől még nem vagy rossz ember,menj el és vizsgáltasd ki magad
2012. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne beteg? Azért mert érzékenyebb az átlagnál???



Nincs ezzel semmi baj. Sajnos tuti módszer nincs rá, neked kell agyban elhatároznod, hogy erős leszel...

Ha van időd megtanulhatnál relaxálni, meditálni mert ezek nagyon, nagyon sokat tudnak segíteni.

2012. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"És vannak olyan pillanatok, amikor minden egyszerre a fejembe talál,"


Kedves kérdező! Megmagyaráznád, mit értesz ez alatt?

2012. jan. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!