Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha depressziósnak érzem magam...

Ha depressziósnak érzem magam és megkéne állapítani és segteni, akkor hova forduljak?

Figyelt kérdés

Régóta van ez, nem is tudom milyen rég de mégsem hiszem hogy normális, nem hiszem hogy csak jellemvonás. A tanulmányaim is nehezen mennek meg úgy minden.

Szóval csak annyi a kérdésem hogy pszihiáter, pszhiológus, vagy hova fordul az ember ha "enyhe" de tartós depreszióra gyanakszik? ja és még nem vagyok nagykorú, de nem akarnék gyerek pszihológust, bár nem tudom milyen.


2012. jan. 14. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
A pszichiátert felejtsd el, az csak begyógyszerezne! Menj pszichológushoz. Emellett ajánlom az omega 3 zsírsav szedését.
2012. jan. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is kezdődő enyhe depresszióban szenvedek: sűrű hangulatingadozás, döntésképtelenségek sora, beteges szorongás, satöbbi....

Nem rég rendeltem internetről egy Moksa elixír nevű alternatív cseppet, amely megszűnteti mind a lelki mind a testi eredetű betegséged. Ha gondolod, majd megírom neked, hogy hogyan hatott.

Sajnos megállapításhoz én is a pszichológust tudom ajánlani.

2012. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Naponta igyál Orbáncfű teát. Ez egy enyhe antidepresszáns hatású gyógynövény. Ennek a segítségével, valamint sporttal, fehérjedús táplálkozással le tudod győzni ezt a téli depressziót.
2012. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem téli. már vagy 2 éve folyamatosan van.
2012. jan. 15. 00:34
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor pszichológus
2012. jan. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!