Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mesélek magamnak be...

Miért mesélek magamnak be dolgokat?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a magányba bolondultam már bele vagy tényleg ennyire hülye vagyok.Olyanokat meséltem be magamnak hogy én skizofrén vagyok,vagy autista vagyok vagy hogy katatóniám van.Elég sokszor magamban beszélek és nevetek is rajta vagy járkálok fel-le a házban
2012. jan. 7. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
paszichés bajod van. menj kineziologushoz. ezt komolyan mondom. ez nem tul normális de én nem mennék orvoshoz.
2012. jan. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod sincs!
2012. jan. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Született hülye nem lehetsz, mert fel sem tetted volna a kérdést. A hypochondriára való hajlam még bejátszhat, de súlyos az sem lehet, ugyan ebből az okból. A hosszantartó magány megzavarhatja ugyan az elmét, de nagyon szélsőséges esetet leszámítva az visszafordítható, ha az oka megszűnik. A te eseted azonban egyáltalán nem szélsőséges, ilyet mások is csinálnak, amíg a tudatában vagy nem számít kórosnak.
2012. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs saját, kialakult identitásod, jó barátaid, olyan kapcsolataid, amikben jól éreznéd magad, hivatástudatod, vagy célod. Ezek hiánya szokta maga után vonni a hasonló pótcselekvést. És ha elkezdesz ezekért küzdeni, pótcselekvés helyett, akkor nem is lesz semmi bajod, legalábbis nem képzeltek, csak valós problémák.
2012. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!