Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez normális ti csináltátok?...

Ez normális ti csináltátok? Van ennek valami különösebb oka?

Figyelt kérdés
Nyáron haragudtam a barátomra és belevéstem egy darab fával a combomba azt h KÖCSÖG. nem tudom miért de utána jobb lett. most megint elkezdtem belevéstem a karomba h LALA és jó érzés volt. most pedig a hegyezőmből kiszedett pengével vágdosom a kezemet... ez normális? a szüleim elváltak, anyukám minden hétvégén elmegy a pasijához és egész hétvégén nem látom, az apám már nem tudom mikor ment el (kb 1 hete) és nem tudok róla semmit, de nem baj utálom , annyira h el sem tudjátok képzelni... lehetnek ezek kiváltó okok a vésési, fájdalomérzeti mániámra?
2012. jan. 3. 13:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
egyébként 14 éves vagyok....
2012. jan. 5. 14:06
 12/12 anonim ***** válasza:

A vagdosás során endorfin - vagy azzal rokon, jó érzést keltő - hormonok szabadulnak fel. Magad vagdosásában találsz boldogságot, mert úgy látod, minden más értelmét vesztette.

Beszélj a pároddal és ha csak "depizni" tud veled, hagyd a fenébe és keress magadnak hobbit! Flörtölj, akármi!


http://www.youtube.com/watch?v=ocDlOD1Hw9k (P!nk - F**kin perfect)

2012. jan. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!