Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen nyugtatót ajánlotok...

Milyen nyugtatót ajánlotok egy depressziósnak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 18:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
olyan 16-19 éves lehetsz a válaszaidból ítélve. menj pszichológushoz! ne szarj be, nem fog megvizsgálni, gyógyszereket írni. csak beszélgetni fogtok.
2011. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
13 vagyok
2011. dec. 15. 18:36
 13/18 A kérdező kommentje:
mit ajánlotok milyen nyugtatót szedjek?
2011. dec. 15. 21:25
 14/18 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te hova figyelsz??? Szólj anyuéknak, apuéknak, hogy vegyenek neked orbáncfüvet, valami homeopátiás szert, kérjetek tájékoztatást ezek szedéséről, és menj pszichológushoz.

Gondolom alapból anya-apa pénzéből vennéd a nyugtatót, amit nem adnának csak úgy oda, egyrészt, mert orvos írhatja fel azokat a szereket, amitket te akarsz, mellé ilyen fiataloknak nem szívesen írnak fel ilyeneket.


És a bogyók nem sokat segítenek, több a mellékhatásuk, mint a hatásuk, és az, h gyógyszerekkel elnyomsz dolgokat nem segít rendbehozni az életed.

2011. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vény nélkül csak gyógynövény alapút kapsz, pl. valeriana. Az is jó, sőt jobb, mint a vényköteles gyógyszerek, nem okoz függőséget.
2011. dec. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nekem is van pénzem
2011. dec. 16. 19:59
 17/18 anonim ***** válasza:

Engem két éve kezeltek depresszióval.Ez valami olyan érzés mint amikor kihúzzák az ember lába alól a talajt,egyedül érzi magát,magába fordul,nem meri megosztani gondjait/bánatát másokkal,mert nem bízik senkiben.Jól mondom?...

Nos,én már gyógyultnak érzem magam,már nagyon ritkán veszek be gyógyszert,ezért megpróbálok tanácsot adni!

...Hát először is majdnem mindent "fordítva" kell csinálnod.Ne zárkózz be az emberek előtt,légy mindenkivel "nyitott",őszintén érdeklődj más emberek véleménye iránt,keresd hasonló korúak társaságát,érdeklődj új dolgok iránt,bővítsd az ismereteidet,hiszen még rengeteg dolgot nem tudsz.

Ne nyugodj bele a "sorsodba"legyél örök lázadó,tanulj!tudd meg mire vagy képes!Hagyd magad mögött a problémáidat csak új dolgokkal foglalkozz!Ha így teszel a Világ kitárul előtted és már nem is érzed magad egyedül!

Látod,máris van egy "barátod",aki jót akar NEKED!

Ne feledd:"Aki feladja az GYÁVA ember!!!


Üdv:Xaxa

2011. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
kössz
2011. dec. 19. 17:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!