Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valakivel fordult már elő,...

Valakivel fordult már elő, vagy tud rá megoldást mondani?

Figyelt kérdés

hat úgy van h elalszom , de csak 3-5 másodpercre

de utána egyből felkelek, és ilyen 1-2 mp-ig nem érzem a testem, csak tudatába vagyok h felkeltem

és akkor mindig így megmozdítom az ujjam hirtelen vagy valami h mi a sz.r van mert megijedek mindig.... és utána kb. 2-3 perc múlva elalszom és akkor jön ugyanez újra ... egymás után vagy 5-6 x előfordul, mire el tudok rendesen aludni ... valaki nem tudja mi lehet ez, vagy megoldást rá, h ne legyen ilyen :/


2011. nov. 26. 17:31
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen, de hogy pontosan micsoda, azt neked kellene megkeresned. Talán "alvászavarok" címszó alatt, a Googliban. Vagy pedig elmondod orvosnak. Iskoladoki, háziorvos, körzeti gyerekorvos. Ők biztosan tudnak rá megoldást. Nagyon jól tetted, hogy kérdeztél, mert előfordulhat, hogy egy komolyabb nehezen kezelhető bajt előztél meg vele.
2011. nov. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!