Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon érzékeny vagyok mit...

Nagyon érzékeny vagyok mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
már kis korom óta van ez hogy ha piszkálnak vagy megbántana a suliban nagyon rosszul érzem magam, teljesen elrontja a kedvem és mikor hazaérek elkap a sírógörcs meg rosszkedv. nagyon kicsi az önbizalmam és nem tudom hogy változtathatnék ezen hogy erősebb legyek
2011. nov. 15. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
b@szd pofán
2011. nov. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha valaki pl valami sértőt mond rád.Hagyd figyelmen kívül.

Ne törődj vele,mondogasd magadban hogy kit érdekelsz ez csak a te véleményed sok ember van aki szeret.

Ne légy érzékeny.Piszkálnak piszkálj vissza beszólnak szólj vissza,ne légy tutyimutyi.


Önbizalom!!

2011. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha érzékeny vagy is, csak van ökontrolod, hiszen nem mások előtt sírsz, vissza tudod folytani a sírást addig, amíg haza nem érsz. Látod, én nem ilyen voltam, azonnal elsírtam magam. Persze ez nem old meg semmit. (DE nem igaz, mert aki valóban nem akart bántani, az zokon veszi, megijed, magyarázkodik; aki viszont bántani akart, az örül a markába és tovább cikiz.)

Mégis jobban érezte magam akkoriban, mint most jó pár évtizeddel utána, mikor olyan fásultnak érzem magam, hogy semmin nem tudnék sírni. (Na jó, vannak dolgok, de nagyon ritkán.) Pedig lenne min sírni a hétköznapokban is, nem annyira felhőtlen az életem, hogy nem beleférne néha.

Szóval lehet, hogy inkább örülnöd kellene.

2012. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!