Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szalonna függő vagyok, mit...

Szalonna függő vagyok, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
eljöttem magyarorszégrol lassan egy éve , ahpé élek itt nem kapni szalonnát, nem is ismerik a fogalmát csak ilyen sos bacon szart lehet kapni, szalonna függöségem el uralkodott magamon, éjszakánként szalonnákról élmodom, és izzattan ébredek, napközben ha becsukom a szemem szalonnák képei ugranak be, sajnos nem tudok szalonnához jutni itt, mit tehetnék ezellen? hogyan tegyem le a szalonnát!

2011. nov. 13. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
menj el vágóhídra vagy nézz meg egy állatkínzós videót. nem vicc, el fog menni a kedved tőle. én amúgy a csokival voltam így, mint te, és én is szenvedtem és másra sem tudtam gondolni :)) de kitartottam, és van egy holtpont, amin ha átlendülsz, utána már nem fogod annyira kívánni, hogy a rabja légy, csak addig bírd ki :) ja, és közben használd fel ezt a helyzetet valami akaraterő tréning féleségre, mintha ez egy teszt lenne, hogy milyen erős vagy, (mint a Megtörhetetlenekben) ha megcsinálod, és ha kiállod a próbát, akkor te vagy a király :)
2011. nov. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
betonon nem szédülsz?
2011. nov. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
76%
fake and gay
2011. nov. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!