Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Annyira ronda vagyok, hogy...

Annyira ronda vagyok, hogy már nem bírom? Belebetegszem.

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni? Próbálom elvonni a figyelmemet, de folyamatosan ezen jár az eszem, felmegy a pulzusom, szorít a mellkasom vagy sírógörcsöt kapok. :(
2011. nov. 11. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
fogyókúra.természetes pakolás arcra.
2011. nov. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Úgy érted nem tetszik az orrod vagy a szemed vagy az arcod formája? (tehát amin plasztikán kívül nem sok módon lehet segíteni?)

Mert ha igen, akkor csak meg kell győznöd magad arról, hogy szép vagy :) Nem minden ember egyforma, és igen, vannak olyanok, akik a többség szemében szépek, és olyanok, akik kevésbé azok. És lehet, hogy te nem tartozol abba a kategóriába, amit a mai ember átlagosan szépnek fogad el, de attól még te is lehetsz az :) És ha te szépnek gondolod magad, akkor mások is sokkal könnyebben fognak annak látni.

Nos... én még sosem próbálkoztam ilyenekkel, de azért leírom, hátha működik :)

Reggelente, amikor felkelsz, állj a tükör elé, és kezdj el mosolyogni. Aztán mosolyogj addig, amíg őszinte mosoly nem lesz belőle :D (és ez a jó a tükörképedben: ellentétben sok más emberrel, biztos lehetsz benne, hogy mindig visszamosolyog rád :P)

Vagy változtass valamit magadon: pl. vágass más frizurát, frufrut!

Minden nap állj meg a tükör előtt, és nézegesd az arcodat, és keress rajta valamit, amit valami pozitív dologhoz tudsz hasonlítani! Pl. az az ív ott az orrodnál pont olyan, mintha egy bárányfelhő csücske lenne :D Mindegy, mit találsz ki, lehet bármekkora hülyeség is, csak pozitív legyen.

Szóóval... sok sikert :)

Vagy kezdj el táncolni. Rengeteg önbizalmat ad, idővel szebb alakod lesz tőle, része leszel egy csapatnak. Ez viszont tapasztalat, és biztosan beválik :D:D

2011. nov. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, ez olyan aranyos, köszönöm :)

Már ettől jobb kedvem lett.

Meg hogy vannak ilyen emberek, akik így állnak a dolgokhoz.

2011. nov. 12. 23:34
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is pont így érzek.Nem tudom mit tanácsolhatnék.Útálom a tükröt és az embereket, ha közéjük kell menni.
2011. dec. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Demoness válasza:
Én is tapasztalom ezt nap mint nap olyan undoritoan csúnya mint én biztos nem lehetsz gondolom egy teljesen átlagos a kinezeted hát nekem nem gusztustalan a testem úgy ahogy van gerinc ferdulesem van nagyon vastag lábaim mint egy vizilonak el vagyok hizva most az egy dolog ha lefogyok akkor sem változik sokat a fejem egyenesen torz szulott mindig sokat csúfolták gúnyos megjegyzések nevetnek rajtam igazuk van több parkapcsolatom is rá ment erre torzszulott szörny vagyok
2019. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!