Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az hogy ha ér...

Miért van az hogy ha ér valami lelki dolog akkor ha alszom ordibálok és nem pihenem ki magamat? Többi lent

Figyelt kérdés
Képtelenség kialudnom magamat párszor, mert volt a héten olyan hogy elhagytam a kulcsom, végül megtaláltam és északa ordibáltam majd elég durva megjegyzéseket tettem szobatársam felé aki felriadt arra hogy mitis csinálok, másnap erre nem emlékeztem és eléggé kellemetlen helyzetek értek már e miatt. Tud valaki valami orvost javasolni?
2011. okt. 30. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ittál esetleg alkoholt? Létezik olyan állapot, hogy patológiás részegség, akár minimális alkoholtól (pár kortytól) is. Ilyenkor az ember valóban furcsa dolgokat tehet, amire utólag nem emlékszik. Bár ha korábban már ittál, és nem fordult elő ilyesmi, akkor ez kevéssé valószínű (nem tudom, hány éves vagy). Mindenesetre szerintem első körben háziorvos, ő tud beutalni megfelelő szakellátásra. Ennek azért mindenképp utána kell járni.
2011. okt. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Holnap leszek 17, és ez szerdán volt, augusztus 13.a óta egy korty alkoholst sem ittam! tegnap este nagyon berugtam mert szülinapot ünnepeltem, és nagyon kialudtam magam mára, szóval tuti nem volt semmilyen északai dolgom... Történt olyan is hogy a koleszba még elsőbe kimentem a tanári elé és lementem a liftel a 0.ra majd ki az utcára, és kinnt a kolesz elött keltem fel reggel!:S
2011. okt. 30. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!