Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbetegségből kigyógyulni?...

Pánikbetegségből kigyógyulni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Évekkel ezelött lettem pánikbeteg,és most jelenleh 0.5 mg Rivotlilt szedek 2x,és fél rexetint.

De letettem a cigit május 1 én,és Újra rohamaim vannak.Doki szerint emelni kell az adagot.

Van olyan köztetek aki szedte ezeket a gyógyszereket,de másikat kapott és azzal meggyógyult???S.O.S


2009. máj. 5. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Én Tegretolt és Fevarint kaptam. és 1 hónap alatt kigyógyultam.


A rivotril az rohadt erős :S . A Doki tuti hülye akkor ha azt javasolja... Egyik ismerősöm aki már meghalt köszönhetően a rivotrilnak...naszal ő azt szedte és annyira rászokott meg állandóan azt szedte hogy mááár áááhhh....naszal szerintem javasold a dokinak a Fevarint és a Tegretolt. Remélem segítettem

2009. máj. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A pánikbetegség- a depresszióhoz hasonlóan- egy agyi ingerületátvivő anyag csökkenésének következménye (általában.)

Ebből az következik, hogy a nyugtatókkal a tüneteid csökkenhetnek ugyan, de ez TÜNETI kezelés, az okot nem szünteti meg.

Mindenképpen kapnod kellene célirányos gyógyszert, az oké, ha annak alkalmazása elején nyugbogyót is szedned kell, mivel a célgyógyszerek hatása kb egy hónap után kezdődik.

A pánikbetegségnél fontos méga gyógyítás terápiás része. A gyógyszerek a biológiát helyre teszik, de azzal nem tudnak mit kezdeni, hogy a betegség során lassan kialakul bennünk egy kondicionált félelem. Ezt úgy lehet megszüntetni, ha "visszamászunk" a lóra, ami a gyóygszerek segítségével könnyebb, mint anélkül.:)

Terápiás segítség az igazi a célbogyók mellett.

2009. máj. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segitséget.
2009. máj. 5. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a rivotrilon akadtam meg.

Ilyen betegségeknél a gyógyulást a folyamatos tünetmentesség jelenti, amit gyakran csak gyógyszerekkel tartanak fent. Pánik betegséghez terápia is kell, ha jobban ki akarsz gyógyulni belőle.

2009. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
túljutottam rajta, priviben szívesen elmondom hogyan, ha még aktuális.
2011. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!