Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyek hiteles?

Hogyan legyek hiteles?

Figyelt kérdés
A lényeg az, hogy amikor el akarok érni valamit, vagy rá akarok valakit venni valamire, akkor nincs meg a szavaim mögött az az érzelmi töltet ami szükségeltetik a hitelességemhez. Fáradtsággal és szégyennel kevert valamit érzek és balul sül el.
2011. okt. 24. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

kommunikáció kérdése az egész


szavakkal és verbálisan egyaránt


pl figyeld a reklámokat

levezetem:


- először felnagyít egy problémát (pl. látja, hogy nyugdíjból nem lehet megélni? érzi, milyen ha kenyérre nem lesz pénze?)

- statisztikával érvel (nem tudom hány millióan nyugdíjasok és nincsenek dolgozó fiatalok x % ahhoz, hogy önnek nyugdíja legyen)

ezután egyetértést keres - tettekre buzdít (akarja, hogy nyugdíjasan nyugodtan pihenhessen? önt szerint tenni kell ezért? öregen képes lesz bármit tenni ellene? most kell áldoznia a jövője miatt?) - a lényeg hogy egyet értsen!

- a végén már csak önmagát kell ajánlania - a jelenben mi nyújtjuk önnek a megtakarítások széles skáláit, a pénztárcájához és nyugdíjas éveihez mérten :)

2011. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kifogásokat meg tudni kell kezelni


pl:

"meg sem érem a nyugdíjat"

- és mi van ha pechje van? válasszon minket.


"nincs nekem erre pénzem"

- nyugdíjasan lesz? válasszon minket.


"mindenki csak szépet mond, aztán meg kiderül nagy átverés"

- árulja el miben bízik. "a családomban"

igaza van, ma szinte csak a családjára számíthat az ember. a megtakarítást kiegészíthető életbiztosítással is, mert bármikor történhet bármelyikünkkel bármi.


- stb

2011. okt. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

és a titkok:

soha ne ellenezz semmit - ne vitatkozz

mindenre amit mond válaszold: igen, értem, megértem és ezután hozd elő a véleményed


érezze hogy segíteni akarsz, neki jót

2011. okt. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy annyit írtam.
2011. okt. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!