Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Megrekedtem. Mit tennétek a...

Megrekedtem. Mit tennétek a helyemben? Hogyan "élnétek túl" ezt a hullámvölgyet, ha Ti lennétek én?

Figyelt kérdés

Két éve kezdődött a mélyrepülésem. Egyedül éreztem magam, a baráti társaságom szétesett, a munkahelyemet utáltam,(csak a kollégák miatt maradtam, őket imádom) nem tettem le semmit az asztalra még, amíg mások élik az életüket én úgy éreztem, kiüresedtem. Nincs egy hobbim, egy pasim, célom.

Tavasszal elmentem pszichológushoz, a folyamatos szorongásom, sírógörcseim és álmatlanságom után, de sajnos nem vettem hasznát. Kicsit úgy éreztem, "hülyének néz". Otthagytam.

Nyáron a barátnőm és a barátja révén megismertem egy fiút és hatalmas lendülettel belevágtunk a kapcsolatunkba, habár hétvégi kapcsolat volt. Az első hónap maga volt a mese, minden remekül haladt. Majd ősszel borult az egész. Múlt héten szakítottam vele. Hatalmasat csalódtam benne, de az hosszú lenne most. Imádtam, fülig belezúgtam, de neki én ennyi voltam. Ő azóta mással "kavar", éli a kis életét, bulizgat, azt se tudja, hogy hívnak...(mondom, egy hete szakítottunk).

Azt hittem végre én is boldog lehetek és kilábalok abból az állapotból, de most csak egy szerelmi bánattal lettem gazdagabb...

Komolyan, nem tudom hogyan tovább. Gondolkodom azon, hogy el kéne mennek külföldre(mindig az volt az álmom), de félek, hogy ahhoz nem vagyok elég erős és nem tudom megcsinálni. Hogy tanulom meg a közlekedést, az önállóságot?? De tény, hogy tudom, ez segítene. Az itteni munkahelyemnek úgyis lőttek hamarosan...A barátnőim elköltöztek vagy bepasiztak, max. a fiúhaverokkal mehetnék bulizni, de ott is csak a megszokott arcok. Más lehetőségem nincs a párkapcsolatra ezen a környéken.

Opció volt még a Pestre költözés is, viszont a haver, akivel terveztem a költözést, becsajozott...(meglepő fordulat :))


Ti mit tennétek??

22/L


2011. okt. 15. 19:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szívd fel magad, és költözz! Mindegy, hogy Pestre vagy külföldre, de lépj le, utána jobb lesz.
2011. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt mondod?? Szerintem is...viszont amikor a saját édesanyám azt mondja, hogy: bele fogsz bukni...nos akkor hajlamos vagyok elbizonytalanodni. Nem beszélve arról, hogy lelki terrorral próbál itthon marasztalni...


Vajon ez segítene elfelejteni a volt barátomat is?

2011. okt. 15. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Tudom mit érzel. Írj privit ha van kedved.

21 L

2011. okt. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Menj külföldre. Új impulzusok érnek, új arcok, új helyszínek. Te fogsz a legjobban meglepődni, ha rájössz, mennyi tartalék és kitartás van benned. Ne halgass a huhogókra!
2011. okt. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha a családod nem támogat, akkor vegyél erőt magadon és ne szólj nekik semmit, csak mikor indulsz, hogy sziasztok. Sajnos sokakkal szemben más módszer nincs :(
2011. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát azt azért mégse lehet...:)
2011. okt. 15. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdést Felvető!


A helyedben mit tennék.... Nos elsődlegesen nem görcsölnék.... Nem kell minden áron kapcsolatot keresni. Ha nagyon túlerőszakolod, olyan lesz, mint amit leírtál. Ezt szeretnéd???? Felteszem, hogy nem.

Lazíts. Ismerd meg önmagad, gyógyítsd be a sebeid. Amikor tényleg készen állsz rá, akkor állj össze valakivel. Nem tanácsos sose egyik kapcs-ból a másikba menekülni.

A többiről nem tudok nyilatkozni, ugyanis ahhoz tudni kellene, mit dolgoztál mi a végzettséged...

Ha kérdésed van írj itt v inkább privit!


Üdv

2011. okt. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Próbálok nem rágörcsölni, de úgy érzem kifutok az időből. Meg rossz egyedül lenni.

Jelenleg külkereskedelmi ügyintéző vagyok, értékesítő egy angol cégnél. Nem állítom, hogy oda vagyok érte...:)

2011. okt. 29. 15:57
 9/9 A kérdező kommentje:
pontosabban egy angol tulajdonú cégnél, aminek Magyarországon van a gyártása.
2011. okt. 29. 15:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!