Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan, hogy valakinek a...

Van olyan, hogy valakinek a kutyája volt a legjobb barátja?

Figyelt kérdés
Osztottam-szoroztam,és ez jött ki!
2009. ápr. 30. 21:02
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem még mindig ő a legjobb barátom :) Többre tartom, mint sok embert :)
2009. ápr. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Nem tudom, hogy ez ide passzol-e? De volt egy olyan körkérdés(nem itt), hogy egy emberi életért leborotválnád-e a fejed. Sokan habozás nélkül azt válaszolták, hogy egy állatért azonnal ,de egy idegen, vagy bünöző emberért soha. Hát ez is elgondolkodtató :)
2009. ápr. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Robinson Crusoe-nak egy jó darabig a kutyája volt a legjobb barátja mert nem volt más a szigeten. Aztán jött Péntek:) Persze lehet, hogy utána is a kutya volt a legjobb, nemtom:)
2009. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, pl. nekem.
2009. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Első vagyok: és szerintetek miért? Jó,én még 18 vagyok,eddig nem találtam meg az igazi barátaimat,majd lehet,h egyetemen...de...nekem a kutyám a legjobb barátom. Mondjuk ezt az anyámnak kissé nehézkes megérteni, hogy miért nem járok el diszkóba( :D ) stb stb ami egy tinivel jár. Helyette inkább a kutyámat sétáltatom :D
2009. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya azért jó,mert nem ver át, tisztán szeret, azért,aki vagy. Nem vár el semmit, nem támad hátba. Szerintem ilyen, emberben nagyon kevés van. Nekem is van 2 kutyám, ezek közül főleg az egyik,aki már régebb óta velünk van, nagyon fontos nekem, nem tudom mi lenne velem nélküle. Szerintem ha valaki már nagyon sokat csalódik az emberekben, rájön,hogy a kutyánál jobb,tiszta szívűbb, és odaadóbb barát nincs a Földön!:)
2009. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, én már csalódtam az emberekben egy párszor,középkorú vagyok. De jelenleg bizton állíthatom, hogy a kutyám az én legjobb barátom. Örül , /őszintén! /,ha hazajövök, nem csak azért vár, mint a gyerekeim, hogy "mit hoztál"? Nem csap be, nem vár tőlem semmit,legfeljebb a kajáját:),hűséges, és meg tud nevettetni!! Kell ennél jobb barát?? Ja még azt leírom , hogy egy 8 éves boxer szukáról van szó.
2009. máj. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nekem is kutyusom a legjobb barátom:Duugy szeretem=(egyszer szilvesztekormegiLYedt egy petárdától és megharapott de után annyira szégyellte magát ugy nézett rám azokkal a nagy barna szemeivel=8elolvadok tőle=s;)
2009. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem az számít hogy mi/ki a legjobb barátunk, hanem az hogy milyen!:-)
2010. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!