Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges 1 este alatt...

Lehetséges 1 este alatt depresszióba esni?

Figyelt kérdés
Körülbelül 10 éve valamilyen mentális problémám volt, nem tudom pontosan mi volt (mély depresszió, idegösszeroppanás szerűség v nem tudom, nem emlékszem h pontosan elmondták volna e) volt, de nem nagyon emlékszem már rá, akkor 9 éves voltam, azóta nem volt hasonló problémám. Azonban ma reggelre olyan álmom volt amiben idegösszeroppanásom volt, teljesen felidéződött álmom közben az az érzés amit régen éreztem, borzalmas volt. Mióta felkeltem ennek hatása alatt vagyok, kedvtelen,lehangolt, gyenge, stb, még kicsit be is náthásodtam. Lehetséges, hogy depressziós lettem 1 este alatt vagy még mindig az álom hatása alatt vagyok?
2009. ápr. 27. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
89%
Előfordul olyan, hogy egy nap leforgása alatt zuhan valaki bele a depresszióba, de szerintem nálad most csak az álom utóhatásáról van szó. Ez remélhetőleg el fog múlni, nyugalom!
2009. ápr. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%

Tudat alatt megélted sajnos a rossz "beidegződést"... Sajnos a genetikánk kódol minden bajt..., emlékezik.

Aki ismeri a pánikroham, szorongási roham hirtelen jövő rosszullétét, könnyedén jöhet olyan szituáció, főleg nagyfokú fáradtságnál, hogy előjöhet, s ezt kell kordában tartani.

A depresszió pedig nagyon alattomos, sokszor meg minden rosszkedvűségre, letargiára, szomorkodásra ráhúzzák, hogy valaki depressziós. Nem hiszem, hogy egy nap alatt jön. Ez szerintem csak beidegződés.

Nagyon sokszor hallani, hogy egy rossz álom után még fáradtabbak vagyunk, sírunk álmunkban, s ha közben felébredünk, csupa könny az arcunk...

2009. ápr. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!