Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen elvagyok keserdeve....

Teljesen elvagyok keserdeve. Mi van velem? 17L

Figyelt kérdés

Már 1 hete szinte minden éjszaka elfog a sírás, ma reggel pedig a már a kapuban elkezdtem bőgni és visszaszaladtam a házba. Minden iskolában töltött napon remegek, előfordul, hogy percekgig iszonyú forróság önt el, és ezt hányinger vagy ájulás érzet is kíséri. Azt el kell mondjam, hogy nem nagyon szeretek jelenlegi iskolámba járni, mellesleg barátaim sincsnek igazán, és még a szakma is untat amit tanulok. Fontolóra vettem az iskolaváltást, de attól félek, hogy ezek a dolgok így sem szünnének meg. Haszontalannak érzem magam, csak a szeretteim miatt nem leszek öngyilkos, és ennek a gondolata rettentően megijeszt. :(

Már most félek, hogy a szüleim, hogy fognak reagálni, hogy nem mentem be a suliba, ők ezt nem értik meg...

*bocsi az esetleges helyesírási hibákért, elég zakatott vagyok*


2011. szept. 8. 08:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Azt ne gondold sohasem, hogy haszontalan vagy!

Neked szeretet hiányod van, aminek az elsődleges oka, hogy nem szereted MAGAD! Hidd el, hogy remek képességeid vannak! Az önbecsülés hiánya elindít egy láncreakciót: ha nem tiszteled magad, nem fogadod el a lelkedet úgy ahogy van, más se fogja.

Én tapasztalatból beszélek: nem tudtam beilleszkedni az osztályközösségbe. Tudod miért? Mert viszonzás elvárása nélkül szerettem őket, segítettem nekik, de ők ezt valamiféle hátsó szándéknak ítélték. Gúnyolnak és lenéznek, de nem haragszok, így is szeretem az összes 30 főt, mert ők nem tudják, milyen jó feltétel nélkül szeretni! Önismeretük hiányában sértegetnek.


Ha gondolod írhatsz nekem privit és beszélgethetünk. Veled egyidős vagyok és lány :)

2011. szept. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!