Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Teljesen elvagyok keserdeve....

Teljesen elvagyok keserdeve. Mi van velem? 17L

Figyelt kérdés

Már 1 hete szinte minden éjszaka elfog a sírás, ma reggel pedig a már a kapuban elkezdtem bőgni és visszaszaladtam a házba. Minden iskolában töltött napon remegek, előfordul, hogy percekgig iszonyú forróság önt el, és ezt hányinger vagy ájulás érzet is kíséri. Azt el kell mondjam, hogy nem nagyon szeretek jelenlegi iskolámba járni, mellesleg barátaim sincsnek igazán, és még a szakma is untat amit tanulok. Fontolóra vettem az iskolaváltást, de attól félek, hogy ezek a dolgok így sem szünnének meg. Haszontalannak érzem magam, csak a szeretteim miatt nem leszek öngyilkos, és ennek a gondolata rettentően megijeszt. :(

Már most félek, hogy a szüleim, hogy fognak reagálni, hogy nem mentem be a suliba, ők ezt nem értik meg...

*bocsi az esetleges helyesírási hibákért, elég zakatott vagyok*


2011. szept. 8. 08:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Amit le írtál ez a forróság érzés és többi az depresszió jele.

Mindenféleképpen el kell menni dokihoz! Egy gyenge kis nyugtató,vagy depresszió oldó,hangulat javító, segíteni fog.

Nem kell mindig szedni.

2011. szept. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Oww, ettől féltem.... :(

Nagyon köszönöm a választ! <3

2011. szept. 8. 08:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is mielöbb keress fel egy orvost,ha igy folytatodik,panikrohamokat is kaphatsz,es majd ö eldönti ,mi lenne a legjobb.A nyugtatokra,mar 2 het utan ra lehet szokni,az antidepresszansnak,pedig kell legalabb 2 het mire kifejti a hatasat,es azt nem lehet,h. egyszer szedjük,egyszer nem.
2011. szept. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvosi terminre több napot kell varni,magad is vehetsz a patikaba,valamilyen nyugtato cseppeket v. teat.Lehet az is hasznalni fog,es ha van iskolai pszihologus ,mielöbb keresd fel,lehet ö is tud segiteni.
2011. szept. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát, gondolom lány vagy. Mensi előtt még sírósabb az ember leánya. De gondolom alapból baj van. Nyilván nem véletlenül nem szeretsz abba a suliba járni. Menj el a gyerekorvoshoz, ad beutalót gyerekpszichológushoz. Sajnos, időpontot kell kérni, és elég sokára adnak. De ne add fel! Menj el, és elbeszélget veled. Bár lehet, hogy anyukád is kell a dologhoz. Eleve nem értem, miért nem veszi észre, h. baj van. Beszéld meg vele. Azt is mond el, milyen rosszul vagy. Ez már szinte pánikroham. Most kéne rendbe hozni, mert ez csak romlik idővel. Azért nem olyan szar az élet, h. el kéne dobnod. Általában van megoldás. De ilyen állapotban (beszűkült tudatállapot) az ember nem talál megoldást. Egy pszichológus jobban látja a problémát is, és a megoldást is. Ha akarod, tudtok szépen együtt dolgozni. Ez lenne a jó megoldás. Gyógyszer csak végső esetben. Azért azt nem osztogatják olyan könnyen. Sőt, ha lehet, én kerülném a helyedben. Az a végső megoldás. De ezért van a szakember, h. el tudja dönteni, mi a jó megoldás, egyáltalán mi a bajod. Érted? Ne keseregj, cselekedj. Bajban vagy, kérj segítséget. Nem szégyen. Olyan korban élünk, amikor felnőttet, gyereket egyaránt sok probléma nyomaszt. Amit lehet, azt meg is kell oldani! No, hajrá!
2011. szept. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsokat, igyekszem megfogadni őket. <3
2011. szept. 8. 10:44
 7/11 A kérdező kommentje:
Már csak azt kell kitalálnom, hogy ezt miképp tálaljam a szüleimnek... :/
2011. szept. 8. 14:20
 8/11 anonim ***** válasza:

valami nyugtató tea tökéletes lenne!

ajánlom a komlót!!

2011. szept. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Igen a tea jo,a cseppek valamivel erösebbek,de ez csak lenyugtat,a problemat kell megoldani.Mond el a szüleidnek,remelem megertenek.
2011. szept. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fontos megjegyzés!

Teából inkább citromfű, a komló bezavar a hormonháztartásba.

2011. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!