Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Elvagyok keseredve mit tegyek?

Elvagyok keseredve mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, minden a mandula gyulladásommal kezdődött, felírtak antibiotikumot, és el is múlt.De közben a makkon megjelen, egy kis gomba, azt mondták h legyengült az immun rendszerem, és lehet a miatt kaptam el.Balanitis-st diagnosztizáltak.Együtt járt , viszketéssel, makk alatt fehér valami volt. stb.Fáj ha hátra húzoma fitymát.De Ez a lényeg. igaz 2. hete tart a kezelés, de a gombának nyoma sincs, ellenben, a bőrt még fájdalmas hátra húzni merev állapotban.Igaz közbe sexeltem gumival a párommal, és már lehet be mesélem magamnak és túlzok.Nha szóval fáj ha hátra húzom, és kicsit meg repedt a bőr v nem is tudom hogy mondjam.És ezt kb 1.5 hét alatt.Mi lehet a bajom? remélem nem fityma szűkület.De nagyon kétségbe vagyok esve:(:(
2011. okt. 11. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
előtte ha nem volt szűk,akkor az nem szűkül be egy felnőttnek!!!
2011. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
meg kell neki rendesen gyúgyulnia
2011. okt. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nyugi, nemsoká elszárad és leesik magától....
2011. nov. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!