Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érzeted már úgy, h nem tudsz...

Érzeted már úgy, h nem tudsz egyszerre saját magadnak, és a környezetednek megfelelni?

Figyelt kérdés
Amikor ellentétes volt az elképzelésed a boldogságodról, mint a családodnak, barátaidnak, vagy bárkinek aki fontos neked.
2011. aug. 28. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Én most vagyok így vele - az elmúlt 4 évben igazából. Amikor otthon voltam a gyerekkel, akkor a férjemnek én voltam a sz.ranya, sz.rfeleség, amikor besokalltam és munkát vállaltam, akkor meg pláne, hisz már az otthoni sz.rul végzett munkámat sem akarom végezni... :-P
2011. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ó hogyne,már nagyon rég óta így élek.Főleg mióta édesapám meghallt és anyu egyedül maradt.Azóta azt gondolom,hogy nekem kell gondoskodnom róla,nekem kell társaságot biztosítani neki.Naponta többször hívom,ha szomorú-ha nem átmegyek hozzá.Ez azért gáz,mert nem tudok neki nemet mondani (pedig nem várja el),a programjaimat is hozzá igazítom.Nálam ez már pszichés eredetű,nem tudom miért és tudom,hgoy pszichológushoz kéne fordulnom.Ja és férjem van és két gyerekem.
2011. aug. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fő gondom, hogy nyárspolgárként kell élnem, mikor lelkemben egy szabad művész vagyok. Mégis, minden nap be kell menni az irodába és csinálni a sok értelmetlen hülyeséget.

Nálad mi a gond?

2011. aug. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!