Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel hova, a neurológiára?

Ezzel hova, a neurológiára?

Figyelt kérdés
Kedden volt egy kis "incidensem", gyógyszer-túladagolás, öngyilkossági szándékkal bevettem fél üveg Frontint. (Nem vagyok elmebeteg egyébként, pillanatnyi elmezavar volt csak, besokalltam és nem gondoltam át.) Csütörtökön engedtek ki a kórházból. A kórházi létem kb. 70%-a teljesen kiesett, holott állítólag orientált voltam, ettem-ittam, beszélem meg minden. Ezt még nem is furcsállom, biztos a gyógyszerek, de azóta is teljes memóriazavar van bennem. Nem ismerek fel olyan helyeket, amiken amúgy naponta járok. Nem ismerek fel embereket, idegeneket meg ismerősnek látok. Teljes zavar. Menjek el a neurológiára, vagy majd kiheverem?
2011. aug. 21. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb ha minél hamarabb felkeresel egy orvost, a nagyobb baj elkerülése végett.Rosszabbul nem leszel tőle az biztos.
2011. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz.
2011. aug. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Neurológiára vagy pszichiátriára is mehetnél vele, de mivel mindkét helyre beutalót fognak kérni, így először mindenképpen a háziorvosodnál kell kezdened. Az, hogy a kórházi léted kiesett, természetes dolog, viszont az, hogy azóta is zavart vagy, már nem, főleg hogy a kórházban gondolom kaptál flumazenilt is (ez a Frontin hatóanyagának az ellenszere). Lehet keveset adtak be neked és egy "ambuláns" gyógyszeres kezelés megoldja, de lehet más probléma húzódik meg a háttérben - minél előbb mész vele orvoshoz, annál kisebb a valószínűsége, hogy zavartságodban valami meggondolatlant csinálsz.
2011. aug. 22. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!