Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mért nem érzek semmit?

Mért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi van velem,de már úgy nem érzem magam embernek...ismerek sok sok embert de alig tudok kötődni valakihez,alig érzek hiányt és már úgy rég is voltam szerelmes:/ esetleg valami tipp?
2011. aug. 19. 22:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek is alulműködik a pajzsmirigye, de a hízás nála sem jelentkezett.
2011. aug. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Akkor az kizárt... Mielőtt diagnosztizáltak volna én napi 800 kcal ettem, hogy ne hízzak.. Sajnos ez ilyen, a mezei depresszió tünete is lehet fáradság, aluszékonyság, súlyproblémák, koncenráció zavarok...
2011. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálok egy multivitamin kúrával,meg egy vérvétel se ártana,mert rég voltam:) anno kezeltek vashiánnyal
2011. aug. 19. 23:47
 14/14 anonim ***** válasza:
Sima nagylaboron is néznek tiroxint, az elején még előfordulhat, hogy nem hízol, de...
2011. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!