Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem érzek semmit?

Miért nem érzek semmit?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincsenek... érzelmeim mostanában.

Kezdődött azzal, hogy már nem kívántam a szexet. Aztán szép lassan összeroppantam idegileg, és nyugtatókat írtak fel nekem. De akkor még éreztem a szomorúságot, és a szeretet a párom iránt. Most nem érzem egyiket sem. Tudom hogy szeretem és bármit megtennék érte, de ha hozzám bújik, nem érzek semmit. Ha eszembe jut valami rossz emlék, néha elsírom magam, de csak a könnyeim folynak, és nem érzek semmit.


Elég kis adag frontint kapok, ez nem hiszem hogy a gyógyszertől lenne, de akkor mitől?! 20/L


2011. márc. 19. 12:59
 1/6 tetris ***** válasza:

Mivel feltetted a kérdést, érzel egyfajta aggodalmat magad miatt. Csodálkozol is, hogy mi van veled. Ez is egy érzés.

Talán egykedvű vagy, de ez nem érzelemmentesség.

2011. márc. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez simán a dilibogyóktól van. Mivel a problémádat megoldani nem tudják, ezért leszedálnak, tompítják az összes érzékedet. Példa, méghozzá saját. Muterom kiidegel. Haldoklik, mindig is azt mondta, élete legnagyobb hibája volt, hogy engem megszült. Eltartási szerződést kötött, engem kisemmizett, egy szöget se kapok. Természetesen a királykisasszonynak nem felel meg a hely, ahová bedugták (egy haldoklót elfekvőbe tesznek, nem tudom, mit várt, táncesteket?), és most engem cseszeget. Én meg megmondtam sokadszorra, de most már tartani is fogom magam hozzá, hogy nyavalyogjon azoknak, akikre a lakását hagyja. Bevettem 0,50 mg Rivotrilt, de még mindig gyomoridegem volt. Bevettem még egyszer ennyit, és most tök nyugodt vagyok, nincs gyomoridegem, és konkrétan sz*rok mindenre.
2011. márc. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd felül, kell-e neked a Frontin, az előírt adagban van-e rá szükség, és tényleg az kell-e. Ugyanis ez az enerváltság tartóssá válhat, ha nem a jó gyógyszert, vagy nem a jó adagolást kapod!


Olvasd el a Praxis blogon a "Hogyan lettem zombi?" című posztot!

[link]

2011. márc. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet a gyógyszertől, de lehet idegkimerültségtől, depressziótól is.Szerintem inkább egy gondos pszichológust keress, aki szánna rád elég időt és nem csak gyógyszerrel tömne.
2011. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szóval álljak le szép lassan a gyógyszerről, pihenjem ki magam? Esetleg szedek még vitamint. De a szexuális problémák még a gyógyszerszedés előtt jelentkeztek :(
2011. márc. 19. 13:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem a nyugtatótól van. Talán depressziós vagy, amire kevés a nyugtató. Antidepresszáns kell neked.
2011. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!