Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lehet ez és mi ez...

Miért lehet ez és mi ez egyáltalán?

Figyelt kérdés
Néha éjszakánként nem nagyon tudok elaludni és jár az agyam... És néha eszembe jut,hogy mi lesz ha nemsokára meghalok és pánikba esek. A nagybátyám tavaly halt meg tüdőrákban, a nagyapám meg gégerákkal küszködik. Tegnap eszembe jutott,hogy mi van ha rákos vagyok (nem merek elmenni szűrővizsgálatra, félek,hogy tényleg lenne) És ilyen pánikroham szerű valami uralkodott el rajtam, halálfélelmem volt, nehezen lélegeztem, nem bírtam abbahagyni a zokogást és erősen vert a szívem. Ez pánikrohamnak nevezhető vagy csak a mostani időszak miatt van ez(Két rákos eset is egy éve alatt)?
2011. aug. 12. 10:39
 1/1 anonim válasza:

Elsőnek nyugodjál meg! A rák megelőzhető! Nagyon ajánlom a Pharmavit 1000mg-os C-vitamin pezsgőtablettát!!!! Ha hosszzabbtávon évekig akarod szedni akkor az 500mg -is elég!

Ez volt az első gondolat. Második a rák nem öröklődik, úgyhogy ne gazdagodj, bár ha úgy érzed, hogy valami bajod lehet, egy szűrő vizsgálattal ez kiszűrhető ,és megelőzhető. ( de akkor is a nagyobb adagú c-vitamin az ágyú, higgy nekem) Emmelé hogy kicsit meg is nyugodj filteres kamilla teát tudok ajánlani, ebből bármennyit ihatsz (ezt vizsgaidőszakban használom) nagyon sokat segít. Ezeket recept nélkül megkapod a gyógyszertárba 800 ft ki jön. Hidd el én sem vagyok beteg :) és nem is akarok azzá válni, pedig az én szakmámban a testi lerobbanás veszélye igen nagy így a betegségeké is. Esetleg még van a Béres Aktivál max multivitamin ezt inkább télen. Tehát a rák megelőzhető !!! ÉS VISSZA ADOM A DIPLOMÁM ,ha a c-vitamin és a Aktivál max multivitamin után rákot kapsz !!!!!!!!!!

Ja és olvasom ,hogy stresszesen alszol lehet hogy ez csak időleges de ha hetekig így alszol akkor Valeriana 100mg ,de ez csak alvásra. Ha alvással nincs gondod akkor csak a vitaminokat szed!

ÜDV!

2011. aug. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!