Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent az, hogy valakit...

Mit jelent az, hogy valakit "megtörnek a sitten"? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Két hónapja gondolkodtam rajta , hogy összejövök egy fiúval, de azt mondta nekem a pultos aki ismeri, hogy nem sok jó lenne belőle mert már "megtörték a sitten". Azt hallottam, hogy valamiért ült,mert rossz társaságba keveredett régebben.
2011. júl. 31. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet seggbe nyomták szegénykét
2011. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Biztos, le kellett hajolnia a szappanért..., hogy finoman fogalmazzak...
2011. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ebből most mit szűrjek le? Persze ha ilyesmit jelent. Mivel nő vagyok, nem értek az ilyenekhez.Ha mondjuk egy nőről lenne szó, akit megerőszakolt egy másik ember annak még érteném az érzelmi hátterét.
2011. júl. 31. 22:32
 4/6 A kérdező kommentje:

Leírom a konkrét szitut: azt hiszem a pultos

akkor mondta ezt, mikor a srác elaludt a söröző előtt a földön és egyáltalán nem zavarta , hogy gáz. Tehát konkrétan köze van az igénytelenséghez.

2011. aug. 1. 00:43
 5/6 anonim ***** válasza:
megtört jelenthet bármit amiről lemondott lehet előtte hetero volt mostmár lehet homo vagy bisexuális...
2011. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A nemi erőszak senkiből nem csinál meleget. Egyébként a sitten a nemi erőszaknak inkább hierarchia kijelölő szerepe van mint szexuális.


Az hogy megtörték a sitten, jelentheti azt is, hogy már kevésbé rebellis, viszafogottabb lett. A legtöbb kispályás rosszfiút lesokkolja ha összeeresztik egy két durva maffiózóval, nem csak fizikailag. Magyarán rájött, hogy nem annyira király gyerek mint hitte, nem bízik a saját ösztöneiben annyira mint korábban.

Rosszabb esetben lekileg kiégett, illuziókat vesztett ember, aki feladta a tartását, behódolt akár a nehézfiúknak akár a rendőrségnek/társadalomnak.

2011. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!