Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok vagy mi a bajom?

Skizofrén vagyok vagy mi a bajom?

Figyelt kérdés
A fejemben egy hang mindig azt mondja, hogy csináljam ezt meg ezt, mert ha nem teszem akkor meghalok, vagy meghalnak a szeretteim. Leginkább kényszercselekvésekre buzdít, de van amikor durvább dolgokra is. A kényszercselekvéseknek néha nem tudok ellenállni...Ha durvábbat kér nem szoktam rá figyelni, csak annyit mondok magamban, hogy fogd már be vagy kuss már... Valamikor gonoszságokat is beszél.
2011. júl. 10. 23:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
azt nem vártam volna hogy egy vallási fanatikus fog válaszolni......
2011. júl. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
:D
2011. júl. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tényleg HALLASZ hangot? Akusztikus hallucinációd? Vagy inkább olyan, mintha az agyad "beszélne" veled? Szóval HANGOT hallasz, vagy akaratlanul bevillanó asszociációkat? Nagyon nem mind1...:) De gyanítom, h igaziból nem hallucinálsz, és kényszerbetegségről van szó. Nekem is volt, de már kigyógyultam...
2011. júl. 11. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Olyan mintha az agyam beszélne.
2011. júl. 11. 02:22
 15/15 ezmostkomoly? ***** válasza:
100%
szerintem, még csak nem is kényszerbetegség, és nem is skizofrénia. a belsőd, a tudat alattid mondogatja neked mit tegyél. olyan dolgokat tettet veled amelyekben nem vagy biztos, vagy amit alapból nem tennél meg. az elfojtott éned, a belsőd része. az a rész amit elnyomsz mert nem felelne be a másoktól által elárt szinttől, és az elnyomott éned így próbál feltörni. ilyenje mindenkinek van, van akinek erősebb, van akinek gyengébb, döntsd el, hogy végleg elnyomod, vagy felszínre hozod valamilyen szinten önmagadat. de ne orvoshoz pszichiáterhez fordulj, vagy pszichológushoz, ők tudnak segíteni,a szülői kérdésről meg nem tudom, csak akkor kérj tőlük segítséget, ha úgy érzed tényleg segítenének.
2011. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!